swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Busko: Pierwsza kolizja na rondzie.

Dodane: admin Data: 2012-09-18 09:56:16 (czytane: 16509)  Wersja do druku

W sobotę 15 września ok godz 14 doszło do pierwszej kolizji na nowo wybudowanym rondzie w Busku-Zdroju.

Z tego co dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który nadesłał zdjęcia, w kolizji uczestniczyły dwa osobowe auta na tablicach rejestracyjnych z Pińczowa i Krakowa.


kolizja_rondo041.jpg

kolizja_rondo045.jpg

kolizja_rondo048.jpg 


Nie znamy niestety szczegółów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ucierpiały tylko samochody. Obyło się bez interwencji Policji, widocznie wina jednego z kierujących była ewidentna i  kierowcy dogadali się między sobą.

Foto K.C.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

-_ (2012-09-18 12:26:51)

TPI - i wszystko jasne.

-były pracownik (2012-09-18 11:35:29)

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!Nie było ronda było zle,jest, też zle.Opamiętajcie sie modrole.Jesli chodzi o Sikore to uważam że jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku i powinien zarządzać naszą gminą jeszcze przez następne kadencje. to modrole zobaczycie jak Busko się zmieni.Tylko dajcie mu szanse!

-ja (2012-09-18 11:31:22)

Na środku powinna stanąć choinka wysoka na 3-4 metry,zrobiona z gumy i obwieszona światełkami odblaskowymi. Byłaby widoczna za dnia jak i w nocy i dodatkowo zwracałaby uwagę kierowców nawet tych jeżdżących na pamięć. Jakby co pomysł jest mój i zastrzegam sobie prawa autorskie.

- (2012-09-18 11:24:21)

to rondo to prosty i rewelacyjny pomysł

-Janek (2012-09-18 11:08:01)

- ludzie opamiętajcie się, Sikora nic do ronda nie ma bo droga podlega pod Urząd Marszałkowski, czyli pod Jarubasa (PSL)

- (2012-09-18 11:03:32)

Rondo Sikory, kibel OSB Sikory - coraz większy rozmach, moze nawet ze dwie ławki nowe gdzies postawia i przetna wstege z księdzem proboszczem.

-MC (2012-09-18 11:01:37)

Z tym rondem jest tak jak z demokracją - nic lepszego na razie nie wymyślono. Jako kierowca nie mam ŻADNYCH wątpliwości, że rondo (nawet w tej formie) zdało egzamin.

-Janina (2012-09-18 10:12:28)

RONDO SIKORY !!!! dobre

-Kazio (2012-09-18 10:11:25)

Nowo wybudowane RONDO imienia SIKORY spełnia wszelkie EUROPEJSKIE normy.Jest prawidłowo: UPROFILOWANE , OZNAKOWANE , ORAZ PRZYJAZNE DLA KIEROWCÓW. Jedyny mankament to TO ŻE NIE WIADOMO CO TO JEST ZA BUDOWLA.
Proponuję na środku tej BUDOWLI umieścić PALMĘ ( taką samą jaka jest w Warszawie )

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry