swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Busko: Pierwsza kolizja na rondzie.

Dodane: admin Data: 2012-09-18 09:56:16 (czytane: 16510)  Wersja do druku

W sobotę 15 września ok godz 14 doszło do pierwszej kolizji na nowo wybudowanym rondzie w Busku-Zdroju.

Z tego co dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który nadesłał zdjęcia, w kolizji uczestniczyły dwa osobowe auta na tablicach rejestracyjnych z Pińczowa i Krakowa.


kolizja_rondo041.jpg

kolizja_rondo045.jpg

kolizja_rondo048.jpg 


Nie znamy niestety szczegółów. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ucierpiały tylko samochody. Obyło się bez interwencji Policji, widocznie wina jednego z kierujących była ewidentna i  kierowcy dogadali się między sobą.

Foto K.C.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

-Parkingi dla powozów konnych (2012-09-20 10:03:22)

Przywrócić stojaki na baty.To po to aby rolnicy mieliby gdzie postawić bat po wejściu do sklepu, urzędu , knajpy.

-do poniżej (2012-09-19 16:04:52)

To ja już jestem taki stary że mnie pamięć zawodzi.Podaj przykłady w których sklepach,czy barach.

-Tylko koni brak (2012-09-19 09:23:33)

Gdy parę lat temu przyjechałem do Buska to zdziwiły mnie w sklepach, barach pewne stojaki. Zapytałem się znajomego po co to jest ??? Odpowiedział że są to stojaki na baty.

-Wieśniaki z PONIDZIA (2012-09-19 09:19:04)

Gdyby wybudowano autostradę to WY i tak balibyście ją użytkować aby się nie pobrudziła.

- (2012-09-18 22:40:11)

proponuje zmienic w busku ruch na lewostronny

- (2012-09-18 22:31:02)

byłem świadkiem jak ludzie nie znają przepisów, np dziadek wjezdza na rondo skuterem od szpitala w strone pińczowa i stoi czeka na zbawienie nikt nie jedzie rondem nagle babka maluchem wjezdza od siesławic w kierunku szpitala i stoi i gapi sie na skuter po czym chce jechac pod prad, auta trabią korek na rondzie. Ludzie tragedia z wasza jazda!

- (2012-09-18 22:17:29)

zrobcie wreszcie porzadek na dojezdzie z grotta do ul partyzantow zamontujcie swiatla bo tam jest masakra

- (2012-09-18 21:58:57)

Lokalny kronikarzu pisz poprawnie.Na jakim "nowo wybudowanym rondzie"? Powinieneś napisać: ..na skrzyżowaniu zaadaptowanym na pseudo-rondo.A co będzie,jeżeli spadnie 20 cm śniegu, przysypie oznakowania poziome i przyprószy na biało pachołki?W zimie będzie wesoło.

-do Fotografa (2012-09-18 20:36:36)

Piękne zdjęcia K.C :)

- (2012-09-18 20:22:59)

postawic manekina polcjanta to wszyscy beda jezdzic przez srodek ronda

-Michaal (2012-09-18 20:15:53)

TPI powinni tego zabronić! A kibel im. Sikory kiedy otwarcie?

-xx (2012-09-18 16:53:08)

nie ważne jak wygląda, ważne, że jest, a kierowcy powinni ZNAĆ przypisy, dostrzegać znaki drogowe i się STOSOWAĆ!! a nikomu krzywda się nie stanie.

- (2012-09-18 16:05:31)

widać, że komentarze piszą matoły które świata poza kozią wólką nie widziały takie samo rondo jest w Kielcach i nikt głupot nie wypisuje

-póki co... (2012-09-18 13:42:15)

... to jest to jakieś rozwiązanie.
Przejeżdżam często, korki zniknęły.
Rondo powstało staraniem naszych radnych wojewódzkich do czasu przebudowy docelowej (2013r) tej drogi. Wtedy powstanie 4 ronda pełnowymiarowe.

-fhsrws (2012-09-18 12:33:47)

To wyśta kur.. chyba ronda jeszcze nie widzieli to jest badziew PO z PSL i mamy jabłecznik

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry