Busko: Pierwsza kolizja na rondzie.
2012-09-18 09:56:16

W sobotę 15 września ok godz 14 doszło do pierwszej kolizji na nowo wybudowanym rondzie w Busku-Zdroju.


Z tego co dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który nadesłał zdjęcia, w kolizji uczestniczyły dwa osobowe auta na tablicach rejestracyjnych z Pińczowa i Krakowa.


kolizja_rondo041.jpg

kolizja_rondo045.jpg

kolizja_rondo048.jpg 


Nie znamy niestety szczegółów. Na szczęście nikomu nic się nie stało,
ucierpiały tylko samochody. Obyło się bez interwencji Policji, widocznie
wina jednego z kierujących była ewidentna i  kierowcy dogadali się
między sobą.

Foto K.C.

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12347