W sobotę 15 września ok godz 14 doszło do pierwszej kolizji na nowo wybudowanym rondzie w Busku-Zdroju.
Z tego co dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który nadesłał zdjęcia, w kolizji uczestniczyły dwa osobowe auta na tablicach rejestracyjnych z Pińczowa i Krakowa.


Nie znamy niestety szczegółów. Na szczęście nikomu nic się nie stało,
ucierpiały tylko samochody. Obyło się bez interwencji Policji, widocznie
wina jednego z kierujących była ewidentna i kierowcy dogadali się
między sobą.
Foto K.C.