swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

NIE- dla prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A..

Dodane: AT Data: 2012-07-18 14:47:36 (czytane: 16106)  Wersja do druku

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem posła Tomasza Kaczmarka w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A..

W związku z niepokojem załogi, mieszkańców oraz związków zawodowych wyrażam swój stanowczy sprzeciw prywatyzacji Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. W związku z powyższym złożyłem w Sejmie interpelację w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska, która jest dostępna na mojej stronie internetowej: http://kaczmarektomasz.pl/n,104,4,05072012-interpelacja-6484.html

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (71)
     

- (2012-07-18 22:05:08 - IP: ***.43.165.178)

Jak coś jest "nas wszystkich" to jest niczyje i wszyscy za to płacimy a hieny żerują

-TOMASZ KACZMAREK MA RACJĘ (GŁOSOWAŁEM NA PANA PANIE TOMKU) (2012-07-18 21:59:46 - IP: ***209.142.33)

PO CO SPRZEDAWAĆ COŚ CO JEST STRATEGICZNYM DOCHODEM NASZEGO MIASTA TO SĄ NASZE UZDROWISKA NAS WSZYSTKICH NIE PRYWATNY FOLWARK MIODOWICZA ŻEBY SOBIE SPRZEDAWAŁ

- (2012-07-18 21:45:26 - IP: ***.43.165.178)

gamover.org/viewtopic.php?t=6275&sid=b7abcec268aee6e0954448baf80ee049

Następny PSLowiec zatroskany losem wyborców

-MY W BUSKU NIE CHCEMY ZDRAJCY I SPRZEDAWCZYKA KONSTANTEGO MIODOWICZA !!!!!!!!!!!!!!!!!! (2012-07-18 20:57:38 - IP: ***209.140.244)

PANIE TOMKU POPIERAM PANA I JESTEM Z PANEM W TEJ SPRAWIE POLSKĄ RZĄDZI STARY UKŁAD KTÓRY SZKODZI TEJ POLSCE I JĄ OKRADA NA GRUBE MILIARDY ONI MANIPULUJĄ POLAKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- (2012-07-18 20:36:41 - IP: ***63.178.23)

Spadaj dziadu!

-sprywatyzować (2012-07-18 19:28:17 - IP: ***170.7.174)

bo jeden właściciel i zrobi co zechce.Zapanuje względna sprawiedliwość.Rodzinie z PSL dziękujemy.A woda siarczkowa płynie przez moją działkę.Wystarczy odwiert 3 m i bierz ile chcesz

-polska sprawiedliwa (2012-07-18 17:57:02 - IP: ***30.111.177)

O Pan emeryt osobie przypomniał.

- (2012-07-18 17:54:55 - IP: ***.43.165.178)

Pan prezes nie wiem czy pracuje ale dodatkowo pobiera wynagrodzenie z przedsiębiorstwa śmieciowo-wodnego na ul. Łagiewnickiej 25 (MPGK). Wygrałem? Aha, tam również wsadzili Żurka do zarządu...

- (2012-07-18 17:32:12 - IP: ***5.103.197)

I uzdrowisko będzie jak Elewar. A może już jest ? Quiz Gdzie jeszcze pracuje pan prezes ?

- (2012-07-18 16:40:40 - IP: ***.43.165.178)

Tomciu wsadź se w nos twoje wypociny. Są warte tyle co zeszłoroczny śnieg, ale wyborcom o sobie przypomniałeś bo przez długi okres cicho było

- (2012-07-18 15:51:24 - IP: ***0.222.146)

Dzięki Tomek,ale psl jeszcze przy wladzy:(

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry