NIE- dla prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.. 2012-07-18 14:47:36
Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem posła Tomasza Kaczmarka w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A..
W związku z niepokojem załogi, mieszkańców oraz związków zawodowych wyrażam swój stanowczy sprzeciw prywatyzacji Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. W związku z powyższym złożyłem w Sejmie interpelację w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska, która jest dostępna na mojej stronie internetowej: http://kaczmarektomasz.pl/n,104,4,05072012-interpelacja-6484.html
|
|
|