swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Maxfarbex-Budotermika mistrzem województwa!

Dodane: MC Data: 2012-03-09 23:35:18 (czytane: 16259)  Wersja do druku

W finale Mistrzostw Województwa w Futsalu, który rozegrany został w piątek 9 marca br. w Nowinach, drużyna Maxfarbex-Budotermika wywalczyła tytuł mistrza województwa w futsalu. W meczu finałowym pokonała zespół Laser Lech-Pol Jędrzejów 6:1.

 

http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/foto/2012_02/lech_cup_2012_003.jpg

Gratulujemy!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (32)
     

-kibic (2012-03-11 09:23:06)

A jeśli dziś wejdą do 1 ligi i będzie do Buska przyjeżdżać cała Polska, to też powiesz, że jest poziom BLF'u ?
Na 1 ligę buscy "futsalowcy" nie wystarczą, poza tym gdyby zespół "Jedynki" grał tylko chłopakami z Buska to wygraliby może ze dwa mecze z Tarnowem, co dopiero mówić o awansie...

-rdz (2012-03-10 21:51:38)

Dominiku jesteś super!!!gratulacje

-MKS (2012-03-10 21:51:12)

kazdy moze grac zawodnikami z innego miasta co graja zawodowo busku klub powinien byc buskim klubem i sa u nas w miejscowosci chlopacy co by sobie radzili bo ta liga futsalu nie jest znowu taka mocna :) nie oklamujmy sie, bylem na kilku meczach i poziom jest jak na blf takze przemyslcie to :) powodzenia

-rdz (2012-03-10 21:46:44)

BRAWO Dominik!!!!Tak dalej...jesteś OK...

- (2012-03-10 21:41:18)

W składzie MKS 80% to chłopaki z Buska .
Niech taki procent busczan będzie w Jewdynce

-Ignorant polityczny (2012-03-10 20:17:14)

Nie jestem pasjonatem "halówki", ale gratulacje.

-Do MKS (2012-03-10 19:39:33)

A w seniorach MKS-u ilu jest z Buska ?
chyba pięciu w 11 wyjściowej

-? (2012-03-10 19:32:15)

A w Legii to wszyscy są z Warszawy
Ale BARAN

-do MKS (2012-03-10 19:28:44)

zacznij trenować to może bedziesz kiedyś grał jak chłopaki z krakowa a ty pewnie wolisz proste winko w Imperium
PS Dominik Mączyński to kolo z Buska tak czy nie

-MKS (2012-03-10 16:45:21)

Na jedynke to daje miasto,a grają ludzie z Krakowa i okolic.Niech Urząd miasta Kraków da na buski futsal.

-Futsal (2012-03-10 14:04:03)

Dokładnie. Teraz trzeba jak najwięcej sponsorów dla buskiego futsalu!! Blisko awansu do pierwszej ligi, a tam potrzebne są pieniądze(nie na zawodników tylko na wyjazdy po całej PL), dlatego trzeba wesprzeć "JEDYNKĘ", bo to reklama w całym kraju się robi!!

-Gratulacje (2012-03-10 13:03:37)

Popieram ,reklama firmy na cały kraj

-Kibice futsalu (2012-03-10 12:46:12)

Panowie Prezesi to zabawa
teraz liczymy na wsparcie ligowej "Jedynki" B-Z

-mariola (2012-03-10 10:00:09)

resory resory!!

- (2012-03-10 08:55:08)

Gratulacje dla Marków! Kosińskiego i Malca

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry