swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Maxfarbex-Budotermika mistrzem województwa!

Dodane: MC Data: 2012-03-09 23:35:18 (czytane: 16261)  Wersja do druku

W finale Mistrzostw Województwa w Futsalu, który rozegrany został w piątek 9 marca br. w Nowinach, drużyna Maxfarbex-Budotermika wywalczyła tytuł mistrza województwa w futsalu. W meczu finałowym pokonała zespół Laser Lech-Pol Jędrzejów 6:1.

 

http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/foto/2012_02/lech_cup_2012_003.jpg

Gratulujemy!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (32)
     

- (2012-03-13 09:50:56)

tak tesz myslalem ze to lato i spółka te cie-ki

-ksiądz darmozjad (2012-03-12 23:05:21)

dali na tacę, to wygrali
a ci co nie dali, to przegrali

-kibic (2012-03-12 11:01:53)

dokładnie, zawsze z jakiegoś powodu będzie źle...zostaje życzyć powodzenia Jedynce w 1 lidze, teraz będzie reklama na całą Polskę

- (2012-03-12 09:13:21)

Lato i Tomaszewski....ciemniaku

- (2012-03-12 08:37:34)

te w tych krawatach kto to

-Pele (2012-03-11 23:40:41)

Francuz z Francji a Ciemiera z Brazyli.

-... (2012-03-11 19:53:46)

A Francuz , Ciemiera?

- (2012-03-11 19:07:28)

Bioły wróć do szkoły!
Może cię czegoś nauczą

-Bioły (2012-03-11 18:17:47)

Gdzie Ty mieszkasz wieśniaku? Sprawdż skąd są zawodnicy i dopiero pisz,chamie niereformowalny

-do bioły (2012-03-11 17:17:27)

jak to paru chlopakow z buska gra?? powiedz kto nie jest z buska?? Kula i Puchala tylko wiec cala pierwsza druzyna jest z buska baranie

-kibic (2012-03-11 17:12:23)

odwieczny problem buskich malkontentów. Waszym zdaniem najlepiej nie wygrywać, bo zawsze z jakiegoś powodu będzie źle.

-Bioły (2012-03-11 14:57:05)

A po co mają awansować?
Niech grają dalej w II lidze ale tylko chłopaki z Buska.
A MKS też ma awansować do ekstraklasy?
Tam też gra tylko kilku z Buska.

-xyz (2012-03-11 11:21:57)

tak samo możesz powiedziec a ile gra polaków np. w wiśle

-kibic (2012-03-11 09:35:37)

A myślisz, że szanowni "prezesi" puściliby chociaż jednego chłopaka z MKS'u do Jedynki?

-MKS (2012-03-11 09:32:05)

ilu chlopakow gra z buska w jedynce? 3? 4? i to ma sie nazywac Buski klub? prosze was

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry