Maxfarbex-Budotermika mistrzem województwa!
2012-03-09 23:35:18
W finale Mistrzostw Województwa w Futsalu, który rozegrany został w piątek 9 marca br. w Nowinach, drużyna Maxfarbex-Budotermika wywalczyła tytuł mistrza województwa w futsalu. W meczu finałowym pokonała zespół Laser Lech-Pol Jędrzejów 6:1.
Gratulujemy!
|