Maxfarbex-Budotermika mistrzem województwa!
2012-03-09 23:35:18

W finale Mistrzostw Województwa w Futsalu, który rozegrany został w piątek 9 marca br. w Nowinach, drużyna Maxfarbex-Budotermika wywalczyła tytuł mistrza województwa w futsalu. W meczu finałowym pokonała zespół Laser Lech-Pol Jędrzejów 6:1.


 

http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/foto/2012_02/lech_cup_2012_003.jpg

Gratulujemy!






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11423