swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Spotkanie w sprawie szlaków pieszych PTTK na Ponidziu.

Dodane: AT Data: 2012-03-07 11:38:01 (czytane: 12675)  Wersja do druku

Członkowie grupy roboczej ds. szlaków Oddziału PTTK w Busku-Zdroju zapraszają na spotkanie poświęcone znakowaniu turystycznych szlaków pieszych PTTK na Ponidziu. Spotkanie odbędzie się 10 marca (sobota) o godz. 11.00 w "Imosówce" (Park Zdrojowy).

Zapraszamy zarówno członków i sympatyków PTTK chcących pomóc przy pracach znakarskich, którym zapewniamy szkolenie dotyczące technik znakowania jak i wszystkie osoby zainteresowane turystyką pieszą.

Podczas spotkania omówione zostaną: harmonogram i kalendarz prac znakarskich, zestawienie śladów GPS i analiza przeprowadzonych inwentaryzacji terenowych oraz danych do Centralnej Kartoteki Szlaków Turystycznych PTTK, ustalenie ostatecznych przebiegów - odcinków do odnowienia, wyznakowania lub skasowania, uzgodnienia dotyczące przebiegu szlaku niebieskiego SW-7522-n.


Spotkanie odbędzie się 10 marca (sobota) o godz. 11.00 w "Imosówce" (Park Zdrojowy).

Zapraszamy serdecznie.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

- (2012-03-14 10:36:34)

Mnie radio Maryja nie potrzebne ale tobie jak najbardziej wskazane, dobrze ci zrobi po tych smieciach z TVNu

- (2012-03-14 10:34:33)

Mnie radio Maryja nie potrzebne ale tobie jak najbardziej wskazane, dobrze ci zrobi po tych smieciach z TVNu

-do tego niżej (2012-03-13 22:40:53)

Wyłącz Radio Ma ryja i zacznij myśleć samodzielnie

-Do tego nizej (2012-03-13 12:39:25)

Sredniowiecze bylo znacznie lepsze w kwestii podatkowej: dziesiecina 10% teraz tylko vatu masz 23% Wole ksiedza darmozjada niz zydo-masonerie. Wylacz TVN i zacznij myslec samodzielnie bezmozgowy POlszewiku

-ksiądz darmozjad (2012-03-13 07:13:11)

ustalcie szlak od kościoła do kościoła - szlak jałmużniany, tzn podatkowy.

potrzeba nowej kasy, kasy, kasy....

-cb (2012-03-09 15:40:14)

Czyli zebranie będzie pod hasłem "Wpływ wysokiego cholesterolu internautów na stan szlaków turystycznych". No, coś w tym jest.

-do lek ostatniego kontaktu (2012-03-08 23:08:10)

stres nie powoduje wzrostu cholesterolu, bo stres to nic złego. Stykamy się że stresem od narodzin. A podwyższony cholesterol pojawia się w pewnych sytuacjach typu wiek, choroby, złe odżywianie, nadwaga itp. Stresowi podlega każdy. Dopiero jak sobie ze stresem nie radzimy, moga pojawiać się np choroby somatyczne. Ale nie ma prostej zależności.Gdyby lekarz takie tezy głosił byłoby już żle z nzaszą medycyna

-lek. I kontaktu (2012-03-08 20:49:15)

Długotrwały stres może mieć wpływ na wysoki poziom cholesterolu we krwi. To nie żadna nowa teoria tylko co to ma do szlaków turystycznych?

-xyz (2012-03-08 20:37:24)

jakieś nowe teorie. Wpływ stresu na poziom cholesterolu. Raczej jest żaden

-do olo (2012-03-08 19:28:10)

Oj, olo już na podniesionym ciśnieniu? Spokojnie, bez stresu. Też byś się przeszedł, zaczerpnął powietrza, nabrał byś trochę dystansu, klawiatura komputera by odpoczęła. Człowieka zestresowanego łatwo z równowagi wyprowadzić a stres też niekorzystnie wpływa na cholesterol.

-olo (2012-03-08 18:48:09)

ja myślę,że wy na te rajdy chodzicie po to aby się z domu wyrwać. Napić się tam, choć cukier podwyższony i cholesterol również. Wam tam nie turystyka w głowie a bardziej wspomnienia minionych lat, Takie skrzaty polne. Ale pożyteczne

-do grzesia (2012-03-08 17:56:12)

Grzesiu a po co ci demaskowanie ola:-) odpuść bo wpadniesz w jakąś obsesję.Olo to tylko maskotka tego portalu i tylko tu możesz się znim przekomarzać. W realnym działaniu jest niezwykle oszczędny. Ty natomiast jesteś bardzo daleko więc nie będziesz na spotkaniu w imosówce czyli i tak pewnie nie będziesz wiedział czy przyszedł:-)

-Do ola (2012-03-08 16:31:01)

Olo ja uwazam ze ty jestes wspaniala atrakcja turystyczna. Ujawnij sie kim jestes, chociaz sie domyslam

-Grzesiu , drogi Grzesiu (2012-03-08 15:22:47)

wyjdż z tych zamieszchłych czasów gdzie cała wiedza pochodziła z narad, zabrań czy masówek. Dziś w demokratycznym państwie taka wiedza powinna być ogólnie dostępna. Chyba, że żadnej wiedzy nie ma. Macie odpowiedzi na pytania o przyszłość buskiej turystyki czy nie macie? Opiniowaliście strategię magistracką? A może dawaliście swoje uwagi czy wsad do tej strategii? Jeśli nie zajmujecie się popularyzają i krzewieniem turystyki to czym się zajmujecie? Sprawozdajcie się publicznie nie ukrywajcie swoich projektów, planów. Dziś jak coś z informaji publicznej jest niedostępne znaczy tego nie ma. I nie dziw się że dla mnie was nie ma. A szkoda. olo

-Grzes (2012-03-08 14:15:56)

Olo tyle razy ci powtarzam, przyjdz na zebranie a wszystkiego sie dowiesz z pierwszej reki, a nie czytajac pudelka

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry