Spotkanie w sprawie szlaków pieszych PTTK na Ponidziu.
2012-03-07 11:38:01

Członkowie grupy roboczej ds. szlaków Oddziału PTTK w Busku-Zdroju zapraszają na spotkanie poświęcone znakowaniu turystycznych szlaków pieszych PTTK na Ponidziu. Spotkanie odbędzie się 10 marca (sobota) o godz. 11.00 w "Imosówce" (Park Zdrojowy).

Zapraszamy zarówno członków i sympatyków PTTK chcących pomóc przy pracach znakarskich, którym zapewniamy szkolenie dotyczące technik znakowania jak i wszystkie osoby zainteresowane turystyką pieszą.

Podczas spotkania omówione zostaną: harmonogram i kalendarz prac znakarskich, zestawienie śladów GPS i analiza przeprowadzonych inwentaryzacji terenowych oraz danych do Centralnej Kartoteki Szlaków Turystycznych PTTK, ustalenie ostatecznych przebiegów - odcinków do odnowienia, wyznakowania lub skasowania, uzgodnienia dotyczące przebiegu szlaku niebieskiego SW-7522-n.


Spotkanie odbędzie się 10 marca (sobota) o godz. 11.00 w "Imosówce" (Park Zdrojowy).

Zapraszamy serdecznie.

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11403