swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Rozbudowa 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego.

Dodane: AT Data: 2012-02-08 13:45:42 (czytane: 17909)  Wersja do druku

W 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym trwają zaawansowane prace nad kolejną inwestycją - rozbudowa z nadbudową budynku wielofunkcyjnego. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o harmonijne połączenie z kompleksem szpitalnym, z podkreśleniem zarówno tradycji Szpitala jak i jego nowoczesnej formuły działania.

Projekt wykonał zespół projektowy firmy „Team s.c.” z Buska-Zdroju.

wszur_rozbudowa001.jpg 


W budynku - o trzech kondygnacjach naziemnych - rozmieszczono na poziomie parteru sale rehabilitacyjne i zespół gabinetów fizykoterapii wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę i sprzęt, zespół krioterapii, zespół balneologiczny, salę konferencyjno-wykładową, pomieszczenia administracyjne i łącznik z budynkami szpitala. Na kondygnacjach pięter zlokalizowano gabinety lekarskie oraz 32 pokoje mieszkalne, wszystkie z balkonami.
 
Źródło: www.21wszur.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (25)
     

-xx (2012-02-09 03:33:25)

pracownicy tego szpitala na tle innych zle nie maja.....a jak ktos nie akceptuje rozwoju wlasnej firmy to niech pomysli o zmianie miejsca pracy.

- (2012-02-08 23:04:00)

Pracownikom podwyżki dać a nie kolejne badziewie budować. Władze tylko kase liczą z tego co widać. Trochę pieniędzy na koncie i bach następny budynek za miliony. Mamy kryzys, weź teraz to utrzymaj zwłaszcza że niedługo pojawi się kolejna konkurencja na rynku od PSB.

- (2012-02-08 22:59:05)

Co to za rozwój szpitala!!!!! Kosztem ludzi???

-re - (2012-02-08 22:42:07)

Bardzo dobre stwierdzenie cyt./ bardzo slusznie niech sie uzdrowisko rozwija/ Wszystkie budowle, które znajdują się na terenie Uzdrowiska Busko-Zdrój można nazwać UZDROWISKIEM. Wszystkie sanatoria nazywąją się uzdrowiskiem ponieważ znajdują się w strefie uzdrowiskowej. Uzdrowisko S.A. nie ma wyłączności na tą nazwę.

- (2012-02-08 21:20:15)

To nie jest uzdrowisko. Szpital Wojskowy nie ma nic wspólnego z Uzdrowiskiem SA, no może tyle że znajdują się na jednej ulicy....

- (2012-02-08 19:04:40)

bardzo slusznie niech sie uzdrowisko rozwija

-Iri (2012-02-08 18:58:04)

tylko ciekawe czyim kosztem to wszystko

- (2012-02-08 16:38:20)

A na co mają przeznaczać te pieniądze? Inwestują w szpital, w miejsca pracy, w poprawę jakości.

- (2012-02-08 16:11:11)

Dajcie lekarzom, to oni mają zawsze najmniej

- (2012-02-08 16:08:43)

Władze tego szpitala nie maja chyba na co pieniędzy przeznaczać

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry