Rozbudowa 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego.
2012-02-08 13:45:42

W 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym trwają zaawansowane prace nad kolejną inwestycją - rozbudowa z nadbudową budynku wielofunkcyjnego. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o harmonijne połączenie z kompleksem szpitalnym, z podkreśleniem zarówno tradycji Szpitala jak i jego nowoczesnej formuły działania.


Projekt wykonał zespół projektowy firmy „Team s.c.” z Buska-Zdroju.

wszur_rozbudowa001.jpg 


W budynku - o trzech kondygnacjach naziemnych - rozmieszczono na poziomie parteru sale rehabilitacyjne i zespół gabinetów fizykoterapii wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę i sprzęt, zespół krioterapii, zespół balneologiczny, salę konferencyjno-wykładową, pomieszczenia administracyjne i łącznik z budynkami szpitala. Na kondygnacjach pięter zlokalizowano gabinety lekarskie oraz 32 pokoje mieszkalne, wszystkie z balkonami.
 
Źródło: www.21wszur.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11238