swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Rozbudowa 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego.

Dodane: AT Data: 2012-02-08 13:45:42 (czytane: 17910)  Wersja do druku

W 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym trwają zaawansowane prace nad kolejną inwestycją - rozbudowa z nadbudową budynku wielofunkcyjnego. Obiekt został zaprojektowany z dbałością o harmonijne połączenie z kompleksem szpitalnym, z podkreśleniem zarówno tradycji Szpitala jak i jego nowoczesnej formuły działania.

Projekt wykonał zespół projektowy firmy „Team s.c.” z Buska-Zdroju.

wszur_rozbudowa001.jpg 


W budynku - o trzech kondygnacjach naziemnych - rozmieszczono na poziomie parteru sale rehabilitacyjne i zespół gabinetów fizykoterapii wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę i sprzęt, zespół krioterapii, zespół balneologiczny, salę konferencyjno-wykładową, pomieszczenia administracyjne i łącznik z budynkami szpitala. Na kondygnacjach pięter zlokalizowano gabinety lekarskie oraz 32 pokoje mieszkalne, wszystkie z balkonami.
 
Źródło: www.21wszur.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (25)
     

-zolla (2012-02-14 16:47:34)

Szpital Wojskowy czy kościelny? Proszę popatrzeć jakie tabuny zakonnic i księży przebywaja w czasie turnusów na preferencyjnych zasadach!Dostać pokój w Brylancie na parterze to konieczność wysłuchiwania conajmniej dwa razy dziennie pieśni liturgicznych! Oj trudno to wytrzymać nawet zdrowemu!!!

-ab (2012-02-10 19:02:48)

Jak to dobrze że takie ośrodki jak: Rafał, Włókiarz,Nida,Szpital Uzdrowiskowo- Wojskowy nie mają w kadrze kierowniczej PSL-owców, inaczej byłaby totalna tragedia.

-Ja byłem tu na leczeniu i .......... (2012-02-10 18:13:43)

jeden raz a leczeniu i taka wiedza? ciekawe!!! Jestem jednak za tym "Niech ta placówka rozwija się dalej." gdyż, ten kto stoi w miejscu ten się cofa

- (2012-02-10 13:20:06)

Rozbudowa pięknego parkingu - super inwestycja kilka wywrotek ze żwirem i latarnia... A co do rozbudowy Krystyny to raczej dokumentacja była juz za Oryniaka, ale że nie byl z PSL więc kasy nie dostał, a teraz wiadomo Legawiec jest to i kasa się znalazła...

- (2012-02-10 11:40:03)

A w Buskim Uzdrowisku Lecznictwie coraz gorzej.

- (2012-02-10 11:36:07)

Dobry Zarządca to bardzo wiele i w Wojskowym to widać,Nie mniej jednak w naszym Uzdrowisku też coś się dzieje za nowego Prezesa i Zarząd,rozbudowa Krystyny ,remont Marconiego ,Rozbudowa pięknego parkingu,i myśle że to nie wszystko .POtraficie działać zaczyna być to widac,Myślę że nowy Zarząd ,nowy Prezes to coś wymyślicie, Jednak dla pani Dyrektor Uzdrowiska nie rokuje dobrze ,Za dużo zwolnień z pracy ,za dużo .I ta sytuacja z tymi Lokalami.
My Buszczanie dostrzegamy co dobre ale najbardziej krytykujemy posunięcia w nie prawidłową stronę.Dużo się zmieniło w Buskim Uzdrowisku,dużo na lepsze,ale czekamy na więcej,Zycze powodzenia i wszystko przed wami.

- (2012-02-10 09:44:05)

I słusznie a w Buskim Uzdrowisku SA Pani Doktor zanim zabrać sie za lecznictwo to zaczeła od pisma do Burmistrza żeby lokale gastronomiczne zamknąć o 22.Pami doktor to nie tA BRANŻA

-do poniżej (2012-02-10 09:39:22)

Masz dużą wiedzę jak na kogoś kto tu się tylko leczył.

- (2012-02-09 22:11:58)

Przykro czytać niektóre komentarz nt. rozbudowy Szpitala Wojskowego. Ja byłem tu na leczeniu i powiem tak. Szpital Wojskowy do duma i ogromna promocja miasta. To leczenie ludzi najnowocześniejszymi metodami, to jeden z najlepszych pracodawców na tym terenie. Ta placówka ma najlepszego menadżera jaki tu kiedykolwiek był. Ten człowiek ma wizję i wie czego chce. Szkoda, że tak mało osób widzi ogromne zasługi B. Soleckiego w rozwoju tej placówki. Ten człowiek stworzył zespół wspaniałych lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów pielęgniarek itd.
Niech ta placówka rozwija się dalej.

- (2012-02-09 17:59:27)

Wszystkie sanatoria są uzdrowiskiem bo sa w strefie uzdrowiskowej - niezły wniosek. Więc ty i ja jesteśmy rodzina bo twoja i moja babcia to dwie babcie...

- (2012-02-09 13:31:12)

jak się w wojsku nie podoba, to szukajcie skarbeńki gdzie indziej pracy.

-bartek (2012-02-09 12:22:16)

Co za barany tu piszą. To są nowe miejsca pracy a w Busku ich bardzo brakuje.

- (2012-02-09 10:46:29)

Zgadzam się z tym że ludzie cierpią kosztem tej inwestycji. To tylko ładne zdjęcia.

- (2012-02-09 10:33:44)

piękny i nowoczesny budynek. Konkurencja mu nie grozi, ani w Busku, ani w Polsce

-;;; (2012-02-09 10:29:52)

im bardziej komfortowy budynek tym więcej ludzi przyjedzie i za to zapłaci, więc raczej trzeba się cieszyć z rozwoju firmy a nie biadolić

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry