swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Sylwester pod gwiazdami w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2011-12-22 13:27:24 (czytane: 22903)  Wersja do druku

Tegoroczna edycja Sylwestra pod Gwiazdami 2011 / 2012 odbędzie się w nowym miejscu. Organizatorzy w tym roku zapraszają na scenę letnią Domu Kultury w Busku – Zdroju.

Na mieszkańców Buska i odwiedzających nasz kurort gości czeka szampańska zabawa, która rozpocznie się już o 21.30. Do tańca będzie zagrzewał DJ John. Kolejną atrakcją będzie coverowy zespół „Impuls” .

Tuż przed północą Burmistrz Waldemar Sikora złoży życzenia noworoczne, a w niebo wystrzelą fajerwerki. Zabawa przy muzyce potrwa do godziny 01.15.

Zapraszamy.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (27)
     

-taaaaaa (2011-12-30 17:38:14)

Po prostu nie wiem co mam powiedzieć po 1. nasz deptak jest tak zorany ze jezeli kto kolwiek bedzie chcial juz dostac pod dom kultury to bedzie mial niezla trase do pokonania oczywiscie wszyscy wiemy ze jest to sylwester wiec bedzie alkohol wiec jezeli juz komus uda sie tam dotrzec to uwalonym w blocie caly zaliczam oczywiscie upadki :)

-wifi (2011-12-30 13:47:27)

wszyscy naokoło chwalą swoje tylko nie Busko, jak to jest?

-xx (2011-12-29 22:56:29)

Z tymi wiewiórami święta prawda! Green Peace by się przydał.

--Jarema (2011-12-29 21:04:48)

pomyślmy czy nie zrobić drugiego spotkania pod Starostwem.Jedno dla Starosty drugie dla Burmistrza i fajnacko będzie- zobaczymy gdzie więcej luda przyjdzie. Ja pchałbym się pod biały domek na parking butów sobie nie pobrudzę a biedne wiewiórki i ptaszki w parku zdrojowym wygonią w cholerę jak zaczną petardować gdzie ekolodzy no gdzie?

-Nik Czemny (2011-12-29 19:11:49)

Faktycznie sa sprzeczne informacje ale Echo ma tendencje do przeinaczania faktów i to nagminnie.

-jaka prawda? (2011-12-29 18:52:21)

A ja wyczytałam:

Szczegóły imprezy:
Sylwester pod gwiazdami w Busku – to będzie o wiele mniej spektakularna impreza niż w poprzednich latach.

Nie na parkingu obok gmachu Starostwa Powiatowego, jak do tej pory, lecz przed Buskim Samorządowym Centrum Kultury. I będzie to bardziej kameralne spotkanie dla mieszkańców i kuracjuszy, niż huczna impreza. W programie nie znajdzie się koncert zespołu muzycznego „na żywo", a zastąpić go ma muzyka z taśmy. Jest też niemal pewne, że na powitanie 2012 roku nie obejrzymy w Busku plenerowego pokazu fajerwerków.

-atr (2011-12-29 17:32:47)

I będzie badziew jak zawsze ;] W naszym województwie same złodzieje, w życiu nie wyłożą kasy na porządną imprezę (czy cokolwiek!)

- (2011-12-28 23:37:50)

porzadek w tym busku jak w PKS-ie

-jak (2011-12-28 09:21:15)

BĘDZIE WIELKA KICHA / LUD NIE POTRZEBUJE IGRZYSK/ KASĘ PRZEZNACZYĆ DLA POTRZEBUJĄCYCH

-* gwiazdeczka (2011-12-27 20:38:50)

Komu przyszło do głowy organizować spotkanie sylwestrowe pod BSCK ?
Setki tysięcy kosztowało uporządkowanie terenu..zieleni..po którym jeżdżą lokali notanle samochodami jak im wypadnie uczestniczyć w spotkaniach w BSCK. Jak by mogli to wjechali by do środka swoimi wypasionymi furami.
A teraz zrobią "spend " narodu w błocisko.....bo sniegu nima...ani mrozu nima. Będą ludziska wyciągać kamasze z błociska i taka to będzie zabawa.
Ale pomysł jest.
To juz lepiej zgonić naród na stadion AKS-u, przynajmniej z trybun popatrzą i butów nie pogubią.
Oj dolosz ty..dolo..wymyślona.

-zrozumiałem... (2011-12-27 08:21:41)

porządni od słowa pożądać? oczywiście władzy!

--titana (2011-12-26 13:51:16)

Żur czy baszczyk jedno warte drugiego, wolę golonkę od Łatanic zapitą piwem z Szydłowa

-Emmmaaaaaa (2011-12-26 13:33:01)

porażka... to jest raz w roku i zamiast zrobic cos fajnego minimum do 03:00 to oni zorganizowali jakas kiche do 01:15.
Panie burmistrzu ptrzemowa nas nie interesuje tylko dobra zabawa !!! czytelnicy jestescie ze mna zgodni ?

-misia (2011-12-26 12:34:29)

to będzie wielka kicha tradycyjnie

- (2011-12-24 15:57:10)

Zapowiada się wyśmienita zabawa,szkoda,że tak krótko.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry