Tegoroczna edycja Sylwestra pod Gwiazdami 2011 / 2012 odbędzie się w nowym miejscu. Organizatorzy w tym roku zapraszają na scenę letnią Domu Kultury w Busku – Zdroju.
Na mieszkańców Buska i odwiedzających nasz kurort gości czeka szampańska zabawa, która rozpocznie się już o 21.30. Do tańca będzie zagrzewał DJ John. Kolejną atrakcją będzie coverowy zespół „Impuls” .
Tuż przed północą Burmistrz Waldemar Sikora złoży życzenia noworoczne, a w niebo wystrzelą fajerwerki. Zabawa przy muzyce potrwa do godziny 01.15.
Zapraszamy.