swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Sylwester pod gwiazdami w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2011-12-22 13:27:24 (czytane: 22904)  Wersja do druku

Tegoroczna edycja Sylwestra pod Gwiazdami 2011 / 2012 odbędzie się w nowym miejscu. Organizatorzy w tym roku zapraszają na scenę letnią Domu Kultury w Busku – Zdroju.

Na mieszkańców Buska i odwiedzających nasz kurort gości czeka szampańska zabawa, która rozpocznie się już o 21.30. Do tańca będzie zagrzewał DJ John. Kolejną atrakcją będzie coverowy zespół „Impuls” .

Tuż przed północą Burmistrz Waldemar Sikora złoży życzenia noworoczne, a w niebo wystrzelą fajerwerki. Zabawa przy muzyce potrwa do godziny 01.15.

Zapraszamy.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (27)
     

-do: cegielka, a moze pustak (2011-12-23 19:56:21)

czytaj ze zrozumieniem - porzadnych ludzi. wiec to na pewno nie w twoim imieniu, nie napinaj sie tak.

-cegiełka, a może pustak... (2011-12-23 11:54:26)

wolno Ci mieć swoje poglądy i je głosić. Jednak nie wyrażaj poglądów za innych, bo to jest już nadużycie...

-gargamel (2011-12-23 10:41:34)

zespół na miarę gustu burmistrza

-Cegiełka (2011-12-23 08:01:50)

Życzę sobie życzyć wam, co następuje i każdemu według zasług.

Impotentom życzę nieustępliwości, jurnym pokory, ładnym mądrości, brzydkim bogactwa, bogatym szczodrości, biednym wygranej, przegranym rewanżu, zwycięzcom spokoju, zakochanym trwania, samotnym tłumu, popularnym ciszy, stanowczym wątpienia, wątpiącym uporu, upartym tolerancji, tolerancyjnym przekory, przekornym koniunktury.

Wszystkim Paniom życzę łagodnych napięć, naoliwionych zamków forsowanych przez niego nad ranem, twardych paznokci, naturalnych kolorów, najdroższych ciuchów, autentycznych uniesień, żeby on rozumiał, kochał, przynosił codziennie polne kwiaty i biżuterię raz w tygodniu, chciał i potrafił dłużej, częściej, intensywniej.

Panom życzę obrotowej szyi w czasie świątecznych spacerów gdy wyjdzie piękno na chodniki, życzę rannego kefiru do łóżka, naładowanych baterii w pilocie, piwa na zdrowie, kondycji jak u niemieckiego skrzydłowego, jej bez papilotów z ogórkiem, listonosza geja.

Sobie życzę zdrowia, Was całych i zdrowych w Nowym Roku, tyle wystarczy plus parę drobnych intymnych marzeń, ale o tym sza, żeby nie płoszyć.

Burmistrzowi życzę aby pamiętał, że zbyt wielu porządnych ludzi skazanych jest na tak nędzną reprezentację.

- (2011-12-22 23:15:14)

A główną atrakcją wieczoru będzie BURMISZCZ (wymowa oryginalna) tańczący na rurze. Zapraszamy!!

-andy warchoł (2011-12-22 22:38:47)

Będzie Dj P.s.S. i zespół pieśni i tańca Zenit z panią Jadzią z kasy na wokalu.

-balowicz (2011-12-22 21:07:33)

A czy będzie Żurek?

-kary (2011-12-22 17:48:10)

Witek trafny pomysł podsunął i DK realizuje .Sylwuś będzie i Tomek będzie podrywał i Pietrek z Galowa i Bodzio Bodzio. Scena letnia zimą to jest myśl a latem karosze pojadą saniami wokoło bycoka i do Albertusa.A nad pomnikiem i Wojtkiem aureole bundom błyskać i młodzi będą się ściskać

- (2011-12-22 17:36:46)

lepsze to niz nic ale prosze siepostarac nastepnym razem Busko zadługuje na znaną kapele i nie koniecznie disco polo.

-_ (2011-12-22 15:34:26)

Enjoy :)

-MER (2011-12-22 15:20:00)

PSS NA DECHY!!!

-H0L0GR4M (2011-12-22 15:02:18)

a juz myslalem ze bedzie kupa bez zespolu i fajerwerkow ;] Jednak sie postaral ! good idea

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry