swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

XI Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: AT Data: 2011-11-24 08:45:22 (czytane: 19896)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje XI Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 24 listopada 2011 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej w internecie

 

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

Źródło: busko.pl

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (68)
     

-Ralf (2011-11-24 19:04:31)

Od dawna widać sytuację patową w Ratuszu, aby Rada mogła wyjść z twarzą powinna dążyć do odwołania "Burmiszcza". Chłopaki warto spróbować ...

-xyz (2011-11-24 18:46:02)

dziwni ludzie jesteście. Nie obchodzi was że miasto psieje, że świat poszedł do przedu i walor parku to dla uzdrowiska dziś za mało, że rynek , sklepy tam zlokalizowane to obraz nędzy i rozpaczy, że przejezdżając przez Busko możesz 100 osób zapytać gdzie zjesz coś regionalnego i odpowiedzi nie usłyszysz, że buskie ulice to nito miasto, ni to wieś / płoty, parany, podwóreczka jakies obraz zaniedbania i
bezguścia. Ze Buska nie poznasz poprzez interner, bo nikomu się nie chce o tym pomyśleć itp itp

Jedno co was boli to podwyżka wody. Nie myjcie się, wykopcie sobie studnię własną. W coraz szybszym tempie miasto uzdrowiskowe staje się normalną tzn bez wyrazu mieścina kielecka. I płaczecie że inwestorów nie ma. A nie będzie , bo do czego maja się pchać? Zadbaliście choć o markę miasta? Ano nie zadbaliście bo się nikomu nie chciało. Więc pojawiają się miasteczka o których głośno, mające dobrą / często na wyrost/ markę.Przespaliście tzn pozwoliliście swojej władzy przespać ostatnie 10 lat. Nigdy sesje rady nikogo nie interesowały. Teraz projekty uchwał też was goowno obchodza , tylko woda drożeje. A idzcie wy na drzewo

- (2011-11-24 17:58:17)

"Kto wie gdzie jest stara kostka, która była o niebo lepsza i większ?"

a kiedy była tam kostka ??? ;/


-słuchacz online (2011-11-24 17:30:12)

Nie rozumiem jednego . Ustawa o podwyzce cen wody i ścieków nie przeszła 5 głosów za 6 przeciw 9 się wstrzymało .a podwyżka cen i tak będzie tylko że od 01.01.12 . Wchodzi automatycznie dlaczego niewiem Radca prawny powiedział że też niewie dlaczego ale wie ,że tak ma być .
Tragedia .

- (2011-11-24 16:59:28)

Tak jak za ich rzadow- jak jeden maz podnosili lapki w gore za podwyzkami wody i podatku.
Porownaj podwyzki za ich kadencji !!!!!!!!

-skowronek (2011-11-24 16:16:47)

do ,,smerfa" wrzeszczysz plujesz na Z.B a tylko oni jak jeden mąż zrobili Veto w sprawie podwyżki za wodę a ludzie P.Sikory łapką w górę poparli tak idiotyczny pomysł dla naszych mieszkańców

- (2011-11-24 14:04:17)

jak czytam niektóre brednie to niedobrze mi się robi.
kostka jest na łagiewnickiej 25 co łatwo sprawdzić.
wąsowicz kłaniał się w pas, ale już zapomnieliście jak sikora wraz z baba jagą na telebimie obiecywał cuda.
Jedni i drudzy są siebie warci. Napatrzyli się w telewizji na PO i PIS i gryzą się jak tylko się da.
Jeden pozakuje że jest ładny a drugi pokazuje że jest przystojny.
Obserwując roszady personalne i to co ma być dziś uchwalone na radzie to nic dobrego się w busku nie wydarzy.
Przed wyborami Pan Sikora organizował społeczne komitety protestacyjne sklepikarzy, a teraz Pan Wąsowicz robi dokładnie to samo chce być reprezentantem sklepikarzy w radzie. Kupa śmiechu. Jak ktoś kto był "ojcem" pomysłu zamknięcia rynku teraz będzie lobbował na rzecz jego otwarcia. Niestety dopóki na stołkach będą karierowicze a nie wizjonerzy lub osoby którym się nie tylko chce to tak będzie.
Burmistrz nie musi się pojawiać na wszystkich imprezach kulturalno rozrywkowych i robić za lokalnego celebrytę Burmistrz musi być skuteczny. No i musi mieć ekipę. Ale to już inny temat

- (2011-11-24 12:18:42)

Czy ktoś z Radnych głosował przeciwko podwyżce wysokości diety dla Radnego z 800 zł na ponad 1000zł , czy ta uchwała przeszła jednogłośnie ?

-oo7 (2011-11-24 09:52:13)

Stara kostka z alei Mickiewicza jest teraz na nowej posesji p.Magdziaka.

- (2011-11-24 09:16:04)

Kto wie gdzie jest stara kostka, która była o niebo lepsza i większ?

- (2011-11-24 09:13:55)

Zorganizują parę imprez po remizach dla pijaczków -darmowa kiełbaska i piwo przed wyborami.

- (2011-11-23 23:19:33)

nareszcie ktos sioe odezwal napisac prawde. nareszcie slychac glosy ludzi ktorym bylo do tej pory obojetne. nareszcie mowia stop :)az sam napisalem dzis komentarz jak nigdy bo pisac mi sie nie chcialo wsrod bzdur , anonimow pisanych. ja mam ...pewien dowod i czekam na najlepszy moment go ujawnic....(poezja pisana)
moim zdaniem dobrze ze wladze nareszcie sie zmienily

- (2011-11-23 23:11:50)

ten komentarz daje do myslenia...:)))rzeczywiscie dawalem podpisy im pod kosciolem:
"Masz racje ta obluda to ZB!!! .Dorwali sie pseudo -profesorowie- do wladzy- przegrali i nie moga tego przezyc.
Jestem rodowitym buszczaninem- prawie 60 na karku- znam ich wszystkich,sa smieszni- pamietacie jak p-rzed wyborami klaniaja sie w pas na ulicy, a po wyborach nie pogadasz.
Nawet pod kosciolem glosy zbierali!!!
Mieszkancy ich rozliczyli.
Tez obojetne mi jest kto rzadzi, masz racje rozlicza sie po kadencji.
Ale z radnymi- nauczycielami nie pogadasz sa najmadrzejsi- DO WYBOROW- ,tak jak ich wodz W....
sa najmadrzejsi .
"

- (2011-11-23 23:08:10)

dobry ten komentarz-Ziemia Buska w Busku to jak PiS w naszym
parlamecie- szydzic z przeciwnika, nasmiewac sie z czyjegos pochodzenia itp. brudy!!!!!!!!
A niby tacy szkoleni!!!!
A ilu z was pochodzi ze wsi? - no przyznc sie.


-woytas (2011-11-23 22:34:49)

rada pelni role spoleczna!! czy nie mozna sesji zwolac w godzinach kiedy normalny czlowiek nei pracuje ? np o 17 ? chyba nie bo by sie nie wytlumaczyli z zarzutow!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry