swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Busko: Głupie zabawy wandali.

Dodane: MC Data: 2011-10-30 23:35:35 (czytane: 20511)  Wersja do druku

W niedzielę w nocy wandale wytoczyli z jednego ze śmietników na os. Sikorskiego pojemnik na śmieci na kołach i zepchnęli go ulicą Grotta. Pojemnik zjechał kilkaset metrów w dół i wywrócił się.

Wywrócony pojemnik leżał kilka metrów przed skrętem w stronę Owczar, stwarzając duże niebezpieczeństwo dla poruszających się samochodów.

 

wandale_kosz03.jpg

wandale_kosz02.jpg

wandale_kosz01.jpg 

 

Foto: Czytelnik.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (52)
     

- (2011-10-31 15:28:26)

luki takie zeczy to sobie na woli odp....

-do - (2011-10-31 15:15:26)

a wyobraź sobie ze to jedziesz TY i się wpierda*** w ten śmietnik i masz wypadek baranie, po co tak komentujesz jak żadna inteligentna osoba i dobry kierowca by w to nigdy nie wjechał, a jakby ktoś wjechał w to, to znaczy ze jeździć nie umie i z jakiej paki ma prawko, zastanów się cymbale

- (2011-10-31 14:23:54)

Tak się bawi osiedle wiejskich uchodźców.

-sdfsdf (2011-10-31 14:00:59)

luki & edek hooligan's

- (2011-10-31 12:24:44)

Miodowicz przeszedł to niby czemu miał by się wyżywać.Ja bym stawiał na czerwonych ich energia rozpiera i mają powód do niezadowolenia.

-xxxxxxl (2011-10-31 12:15:31)

Wszyscy tylko ze nic sie nie stalo ale jakby tak ktorys z was jechal autem i wjechalibyscie w taki jadacy smietnik to bylaby dopiero afera a tak to pestka jak was nie dotyczy :(((

-KTOŚ Z PEŁOSIOWEJ PARTYUJ BYŁ NIE ZADOWOLONY ŻE PARTIA OBŁUDY NIE WYGRAŁA W BUSKU (2011-10-31 12:13:18)

PEWNIE KONSTANTY MIODOWICZ SIĘ WYŻYWAŁ ZA PRZEGRANA NA PONIDZIU

-DF (2011-10-31 11:06:43)

JAKIE MIASTO TAKIE PRZESTEPSTWA

-Co za idiota. (2011-10-31 10:29:50)

"zieje , pozdro wariaty , kabaret" KTO CIĘ STRUGAŁ czlowieku? Niedorozwinięty Pikachu?

- (2011-10-31 10:14:58)

wyobraz sobie debilu jeden z drugim ze jedzie matka z dzieckiem w samochodzie i dochodzi do zderzenia, w wyniku obrazeń dziecko umiera, wyobraz dobie debilu że to jechała twoja siostra z dzieckiem..... fajnie co ?

- (2011-10-31 10:02:25)

heheheh pewnie ostrą faze mieli ;p hehehehh ale zianie, ciekawe czy to ktoś znajomy ;p pozdro wariaty hahahah zieje sam do monitora hahhahah ale jaja na bank tam był dobry kabaret

-to PiSowiec musiał być (2011-10-31 10:01:05)

tylko PiSowcy demolują to państwo.Zresztą 90% samoobrony do nich wstąpiło a Ci mieli takie same poglądy.
Zezwolić na strzelanie do kaczek i problem się rozwiąże.

-;) (2011-10-31 09:59:07)

oj tam oj tam, nie takie rzeczy sie widzialo;)

- (2011-10-31 09:01:45)

A gdzie służby mundurowe,napewno wandale nie robili tego 5 minut i w czapkach niewidkach

-Corvax (2011-10-31 08:30:11)

Do "-A co w tym bandyckim państwie młodzież ma robić". A książki poczytać nie można? Za "droga" intelektualnie rozrywka pszenno-nostalgiczny inteligencie?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry