swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Busko: Głupie zabawy wandali.

Dodane: MC Data: 2011-10-30 23:35:35 (czytane: 20509)  Wersja do druku

W niedzielę w nocy wandale wytoczyli z jednego ze śmietników na os. Sikorskiego pojemnik na śmieci na kołach i zepchnęli go ulicą Grotta. Pojemnik zjechał kilkaset metrów w dół i wywrócił się.

Wywrócony pojemnik leżał kilka metrów przed skrętem w stronę Owczar, stwarzając duże niebezpieczeństwo dla poruszających się samochodów.

 

wandale_kosz03.jpg

wandale_kosz02.jpg

wandale_kosz01.jpg 

 

Foto: Czytelnik.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (52)
     

-do 123 (2011-11-01 20:22:20)

czemu sam nie broniłeś skoro jesteś taki mądry ? ;>

-123 (2011-11-01 16:05:25)

co to za różnica czy stracił ją bombel, luki czy edek ? i tak by jej nikt nie obronił pajacu, a jak każdy ogarnięty kibic wie flagi nie pilnuje jedna osoba a tym bardziej taka, która nie jest w stanie jej obronić!

- (2011-11-01 12:15:32)

mie luki stracil baranie tylko bombel

-asd (2011-11-01 09:40:40)

i flagę stracili kibole fest !

-zyczliwy. (2011-11-01 08:38:36)

na synach sie dorobili tak powinno isc;]

- (2011-11-01 06:59:07)

luki i edek to zajebiste kibole a nie jakies smietniki im w glowie

-kolega (2011-11-01 00:24:42)

od Lukiego i Edka to sie odczepcie, bo chłopaki juz sie synów dorobili i ogarneli sie max. nie wiesz to nie pisz gamoniu jeden z drugim...

- (2011-10-31 23:11:01)

Nie jedna zabawa była w mieście TOY- TOY na ul.Poprzecznej też komuś przeszkadzał szkoda tylko,że w momencie przewracania zawartość nie oznaczyła "siłaczy".

-898 (2011-10-31 19:43:37)

podobno jusz ich gdzies rozpoznali z kamery przemyslowej

- (2011-10-31 17:49:18)

niech drżą sprawcy już ich namierzyli. To tylko kwestia czasu i ich zgarną

-!!!! (2011-10-31 17:39:09)

Ale wieśniackie zachowanie...

-bbb (2011-10-31 17:09:07)

haha ja bym w to wjechała ... ale ładne zianie jak ***

- (2011-10-31 15:38:20)

heheh zeczy hahahah prze*** jestes tak jak ta reszta ktora wypisuje ksywy imienia i nazwiska, leczcie się

- (2011-10-31 15:36:45)

znaczy nie do tego co o lukim pisal tylko do tego nizej

-do tego nizej (2011-10-31 15:35:49)

dokladnie tak, hahahha ale sa sieki po alkoholu w glowie, powinni zdelegalizowac alkohol bo alkohol to zlo, na trzezwo z pewnoscia nie przyszlo by to nikomu do glowy, kolejny artykol ktory mnie uswiadamia jakie busko jest male

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry