Busko: Głupie zabawy wandali.
2011-10-30 23:35:35

W niedzielę w nocy wandale wytoczyli z jednego ze śmietników na os. Sikorskiego pojemnik na śmieci na kołach i zepchnęli go ulicą Grotta. Pojemnik zjechał kilkaset metrów w dół i wywrócił się.


Wywrócony pojemnik leżał kilka metrów przed skrętem w stronę Owczar, stwarzając duże niebezpieczeństwo dla poruszających się samochodów.

 

wandale_kosz03.jpg

wandale_kosz02.jpg

wandale_kosz01.jpg 

 

Foto: Czytelnik.

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10643