Busko: Głupie zabawy wandali.
2011-10-30 23:35:35
W niedzielę w nocy wandale wytoczyli z jednego ze śmietników na os. Sikorskiego pojemnik na śmieci na kołach i zepchnęli go ulicą Grotta. Pojemnik zjechał kilkaset metrów w dół i wywrócił się.
Wywrócony pojemnik leżał kilka metrów przed skrętem w stronę Owczar, stwarzając duże niebezpieczeństwo dla poruszających się samochodów.


Foto: Czytelnik.
|