Dodane: MC Data: 2011-09-22 07:13:27 (czytane: 16229) 
23.09.2011 o godzinie 16:00 w Pensjonacie Sanato odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem. Organizatorem spotkania jest w Busku Klub Gazety Polskiej.
Następne spotkanie będzie w tym samym dniu w OSP w Wiślicy o godzinie 17:30, a o godz.19:00 w Nowym Korczynie w Organistówce przy ul. Pocztowej.
Zapraszamy.
Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak działa?
Policjanci odkryli hodowlę skorpionów. W akcji uczestniczył biegły od zwierząt egzotycznych
Udar cieplny może zagrozić życiu. Jak rozpoznać niebezpieczne objawy i skutecznie się chronić?
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
Poszukiwany za zabójstwo 49-latek zatrzymany. Policja zakończyła obławę (video)
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Organizacje pozarządowe: apteka powinna być pełnoprawnym ogniwem systemu ochrony zdrowia
Największy bieg na świecie, który pomaga innym
Dzień Matki - Święto Miłości i Wdzięczności
Nie żyje Stanisław Janicki. Legendarny twórca programu 'W starym kinie' miał 92 lata
Dni Połańca 2026: Anna Wyszkoni i Czerwone Gitary gwiazdami święta miasta
Iga Świątek, Livka i Zeppy Zep głosem młodego pokolenia w nowym projekcie OSHEE
Tydzień Bibliotek zakończy się literackim weekendem z Adamem Ochwanowskim
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Festiwal Kwiatów 2026 w Busku-Zdroju. Trzy dni pełne natury, muzyki i wyjątkowych atrakcji
Eko Dzień Dziecka w Mikułowicach. Strażacy i mieszkańcy wspólnie zadbali o naturę (foto)
Dni Jędrzejowa 2026. B.R.O i Oskar Cyms gwiazdami trzydniowego święta miasta
Święto Chęcin 2026: SKOLIM, koncerty i laserowe widowisko
24. Festiwal Kultury Dziecięcej - Pacanów 2026
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - (foto/zapisTransmisji)
Marcin Wojniak oficjalnie burmistrzem Pińczowa (foto)
Poseł Michał Cieślak interweniuje ws. systemu SENT
Marcin Wojniak wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Pińczowa
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
| Komentarze (37) |
-D o Fanajarka! (2011-09-24 10:46:09 - IP: ***254.38.240)
Tylko PIS moze zrobić porządek ze złodziejstwem i oszustwem,TUsk do SMIETNIKA! Odnosnie lekarzy ,to tylko oni Pracuja W sanatoriach Reszta pracownikow nie! Pokaż Mi Inteligecie zafajdany jeden kraj w europie Gzie LEKARZ ZARABIA 15RAZY WIECEJ OD PRACOWNIKA!Tylko W TYM CORYM PO-***onym Złodziejskim kraju,Jest ELYTA CO ZARABIA KROCIE <PONIEWAZ ONI SKONCZYLI STUDIA ini NIE <Jest mnóstwo mgr inz Co nie przekracz 2TYs Zł,A LEKARZE SEDZIOWIE PROKURATORZY OFICEROWIE POLICJI ZARABIAJA POW>6Tys,Kto Zrobił 15 LETNICH EMERYTÓW _Przypomnę Kwasniewski,Jak Wyglą dają przetargi O Wykonanie Drog i Autostra,Budowa Orlikow<Stadionow JEDNA CZESC IDZIE NA BUDOWE A DRUGA DO KIESZENI ZŁODZIEJÓW-TEGO NIE WIDZISZ Yntyelygencie i Radze TOBIE Przeczytaj
na you tube gzie są pieniadze Pozyczone Przez Rząd! 'SZWINDEL:Anatomia Kryzysu,Nie ma kraju Tak rządzonego w europie Jak Tuskolandia Wyrzadziła -Ptęzna bieda ,adrudzy nie maja co z pieniedzmi Robić TYLKO PIS MOZE ZROBIC PORZADEK! WTYM CHORYM I ZLE RZADZONYM KRAJU!Precz Z PO-paprańcami!
-musisz być bardzo młody... (2011-09-24 08:26:33 - IP: ***.56.160.194)
... że nie pamiętasz 2005-2007...
-bul (2011-09-23 19:47:19 - IP: ***7.71.229)
gorzej niż za PO być nie może
-fanjarka [przed kwadransem] (2011-09-23 19:13:58 - IP: ***63.7.167)
fanjarka [przed kwadransem]
Tylko w Polsce jest możliwe, aby taki prymityw jak Jarosław mógł otumanić aż tylu Polaków. Przecież tak niedawno, bo zaledwie 4 lata wstecz Kaczyński pokazał na co go stać. Przykładów nie ma sensu przypominać bo do zakutych łbów to nie trafia. Ale skoro rząd Kaczyńskiego był taki dobry, to może przypomnijcie sobie ilu ministrów ( pisowskich ) się wymieniło przez tylko 2 lata? Ale jak widać bezczelnością i cynizmem można naprawdę wiele zdziałać, szczególnie wśród ludzi starszych, mniej wykształconych i mniej zaradnych. Bezpodstawne kreowanie się na JEDYNEGO patriotę z wykorzystaniem fobii antyrosyjskiej i antyniemieckiej sporej części społeczeństwa, obłudne pokazanie siebie jako jedynego sprawiedliwego w batalii przeciwko korupcji, gdzie powołane do tej walki urzędy z CBA na czele zwalczały jedynie konkurencję. Raczej bezczelność i cynizm bez granic, a nie walka z korupcją, przecież, jeżeli już Kamiński wykrył jakąś aferę, to najpierw sam ją wykreował przy pomocy być może przyszłego posła Tomka. Jak było zapotrzebowanie na sukces to sekta nie zawahała się przed aresztowaniem w świetle kamer lekarza za przyjęcie bombonierki, nawet za cenę uziemienia polskiej transplantologii? Jarosław cyniczny troll walczący z UB, SB i komuną a mający w swoich szeregach aparatczyków tejże komuny i to takich, którzy osobiście podpisywali wyroki w imieniu PRL. Bezczelny karzeł bez skrupułów, który w bezwzględnym parciu do koryta nie zawaha się przed żadnym ośmieszeniem i skompromitowaniem Polski chociażby za sprawą psychola Maciarewicza, tępej Fatygi czy obrończyni gangsterów Klempy. Wygrana Pis to wizja Polski odgrodzonej wysokim murem ciemnoty i zaprzaństwa od reszty Europy, gdzie każdy dom otoczony jest dziesiątką kościołów, tysiącem krzyży i pomników Lecha Poległego z Wawelu, gdzie sukces gospodarczy osiąga się modlitwą i innymi gusłami.
-kobra (2011-09-23 17:09:35 - IP: ***26.3.202)
Tomuś teraz Wassermanównie aportuje, a Bełkot-Czarnecki w charakterze przyzwoitki? A może krawat Samoobrony założy, jako "wspomnień czar". Chyba sztuczne kolano naoliwię i pójdę sprawdzić.
-Albert (2011-09-23 15:15:23 - IP: ***.212.230.21)
Pis nawet w dupnika nie wygra a ja kolejnej wojny światowej nie chce. Głosujcie kochani każda inna partie byle nie na pis. Pani Wasserman to w ogóle mi zal reszta niech idzie w pis..
-Jak to piszą POpaprańcy-Pisiak (2011-09-23 14:13:37 - IP: ***205.165.174)
Oczywiście, że wygra PiS. Dla mnie to jedyny rozsądny wybór w zbliżających się wyborach. Pozdrawiam elektorat PiS;)
-prawnik (2011-09-23 14:00:39 - IP: ***205.165.174)
Tylko lekarze dobrze pracują, reprezentanci innych zawodów to nieroby:D
-_ (2011-09-23 12:04:22 - IP: ***19.98.146)
A z jakiej racji lekarz ma zarabiać 1000 zł mniej, żeby nierób mógł zarobić 1000 zł więcej?
-do - (2011-09-23 10:00:53 - IP: ***213.255.16)
Nierozumiesz podstawowych zasad ekonomii, lekarz ma zarabiac tysiac złotych mniej zeby biedny zarabiał tysiac wiecej, ktos madrze napisal lekarz zarabia kolo 3 tys. reszte zalezy od zarobków na tzw. wolnym rynku, a ze pracuje w 10 miejscach to ma te 15 tys na miesiac. Takie sa prawa gospodarki. Jest zapotrzebowanie na lekarzy więc zarabiają. Poza tym na zarobki 15 tys. trzeba pracowac przez lata, zdobywac kwalifikacje. Na poczatku lekarz ma niewiele wiecej od robotnika
-ruta (2011-09-23 07:42:33 - IP: ***.212.230.20)
Zlikwidowano sanatorium MSW stoją jeszcze kikuty rozpoczętej budowy.Wojskowe miedzy innymi dzięki PO wojsku i dyr Soleckiemu ma się super.Co do powiedzenia odnośnie funkcjonariuszy mają zas..ni agenci i ich mocodawcy z resortu.Gdzie mają się leczyć policmajstrzy po wypadkach urazach itp.Buskie wody i buska siarka jest nie zastąpiona.
- (2011-09-22 18:33:52 - IP: ***145.211.20)
ile razy jeszcze te pisowskie mendy odwiedza busko! i ile razy napiszecie o tym na tej stronie? bo co drugi dzien zamieszczacie info spotkaniu organizowanym przez oszolomow z gazety polskiej!
- (2011-09-22 18:06:32 - IP: ***205.144.229)
gazeta polska kipi jadem
-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 16:45:31 - IP: ***.116.213.244)
T-Y-L-K-O.............P---I---S RESZTA SIĘ NIE LICZY
-do - (2011-09-22 15:37:51 - IP: ***19.98.146)
E tam, dodaj jeszcze po jednym. Co za różnica :)
| << poprzednie 15 |
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.