swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem.

Dodane: MC Data: 2011-09-22 07:13:27 (czytane: 16229)  Wersja do druku

23.09.2011 o godzinie 16:00 w Pensjonacie Sanato odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem. Organizatorem spotkania jest w Busku Klub Gazety Polskiej.


Następne spotkanie będzie w tym samym dniu w OSP w Wiślicy o godzinie 17:30, a o godz.19:00 w Nowym Korczynie w Organistówce przy ul. Pocztowej.

Zapraszamy.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (37)
     

-D o Fanajarka! (2011-09-24 10:46:09 - IP: ***254.38.240)

Tylko PIS moze zrobić porządek ze złodziejstwem i oszustwem,TUsk do SMIETNIKA! Odnosnie lekarzy ,to tylko oni Pracuja W sanatoriach Reszta pracownikow nie! Pokaż Mi Inteligecie zafajdany jeden kraj w europie Gzie LEKARZ ZARABIA 15RAZY WIECEJ OD PRACOWNIKA!Tylko W TYM CORYM PO-***onym Złodziejskim kraju,Jest ELYTA CO ZARABIA KROCIE <PONIEWAZ ONI SKONCZYLI STUDIA ini NIE <Jest mnóstwo mgr inz Co nie przekracz 2TYs Zł,A LEKARZE SEDZIOWIE PROKURATORZY OFICEROWIE POLICJI ZARABIAJA POW>6Tys,Kto Zrobił 15 LETNICH EMERYTÓW _Przypomnę Kwasniewski,Jak Wyglą dają przetargi O Wykonanie Drog i Autostra,Budowa Orlikow<Stadionow JEDNA CZESC IDZIE NA BUDOWE A DRUGA DO KIESZENI ZŁODZIEJÓW-TEGO NIE WIDZISZ Yntyelygencie i Radze TOBIE Przeczytaj
na you tube gzie są pieniadze Pozyczone Przez Rząd! 'SZWINDEL:Anatomia Kryzysu,Nie ma kraju Tak rządzonego w europie Jak Tuskolandia Wyrzadziła -Ptęzna bieda ,adrudzy nie maja co z pieniedzmi Robić TYLKO PIS MOZE ZROBIC PORZADEK! WTYM CHORYM I ZLE RZADZONYM KRAJU!Precz Z PO-paprańcami!

-musisz być bardzo młody... (2011-09-24 08:26:33 - IP: ***.56.160.194)

... że nie pamiętasz 2005-2007...

-bul (2011-09-23 19:47:19 - IP: ***7.71.229)

gorzej niż za PO być nie może

-fanjarka [przed kwadransem] (2011-09-23 19:13:58 - IP: ***63.7.167)

fanjarka [przed kwadransem]
Tylko w Polsce jest możliwe, aby taki prymityw jak Jarosław mógł otumanić aż tylu Polaków. Przecież tak niedawno, bo zaledwie 4 lata wstecz Kaczyński pokazał na co go stać. Przykładów nie ma sensu przypominać bo do zakutych łbów to nie trafia. Ale skoro rząd Kaczyńskiego był taki dobry, to może przypomnijcie sobie ilu ministrów ( pisowskich ) się wymieniło przez tylko 2 lata? Ale jak widać bezczelnością i cynizmem można naprawdę wiele zdziałać, szczególnie wśród ludzi starszych, mniej wykształconych i mniej zaradnych. Bezpodstawne kreowanie się na JEDYNEGO patriotę z wykorzystaniem fobii antyrosyjskiej i antyniemieckiej sporej części społeczeństwa, obłudne pokazanie siebie jako jedynego sprawiedliwego w batalii przeciwko korupcji, gdzie powołane do tej walki urzędy z CBA na czele zwalczały jedynie konkurencję. Raczej bezczelność i cynizm bez granic, a nie walka z korupcją, przecież, jeżeli już Kamiński wykrył jakąś aferę, to najpierw sam ją wykreował przy pomocy być może przyszłego posła Tomka. Jak było zapotrzebowanie na sukces to sekta nie zawahała się przed aresztowaniem w świetle kamer lekarza za przyjęcie bombonierki, nawet za cenę uziemienia polskiej transplantologii? Jarosław cyniczny troll walczący z UB, SB i komuną a mający w swoich szeregach aparatczyków tejże komuny i to takich, którzy osobiście podpisywali wyroki w imieniu PRL. Bezczelny karzeł bez skrupułów, który w bezwzględnym parciu do koryta nie zawaha się przed żadnym ośmieszeniem i skompromitowaniem Polski chociażby za sprawą psychola Maciarewicza, tępej Fatygi czy obrończyni gangsterów Klempy. Wygrana Pis to wizja Polski odgrodzonej wysokim murem ciemnoty i zaprzaństwa od reszty Europy, gdzie każdy dom otoczony jest dziesiątką kościołów, tysiącem krzyży i pomników Lecha Poległego z Wawelu, gdzie sukces gospodarczy osiąga się modlitwą i innymi gusłami.

-kobra (2011-09-23 17:09:35 - IP: ***26.3.202)

Tomuś teraz Wassermanównie aportuje, a Bełkot-Czarnecki w charakterze przyzwoitki? A może krawat Samoobrony założy, jako "wspomnień czar". Chyba sztuczne kolano naoliwię i pójdę sprawdzić.

-Albert (2011-09-23 15:15:23 - IP: ***.212.230.21)

Pis nawet w dupnika nie wygra a ja kolejnej wojny światowej nie chce. Głosujcie kochani każda inna partie byle nie na pis. Pani Wasserman to w ogóle mi zal reszta niech idzie w pis..

-Jak to piszą POpaprańcy-Pisiak (2011-09-23 14:13:37 - IP: ***205.165.174)

Oczywiście, że wygra PiS. Dla mnie to jedyny rozsądny wybór w zbliżających się wyborach. Pozdrawiam elektorat PiS;)

-prawnik (2011-09-23 14:00:39 - IP: ***205.165.174)

Tylko lekarze dobrze pracują, reprezentanci innych zawodów to nieroby:D

-_ (2011-09-23 12:04:22 - IP: ***19.98.146)

A z jakiej racji lekarz ma zarabiać 1000 zł mniej, żeby nierób mógł zarobić 1000 zł więcej?

-do - (2011-09-23 10:00:53 - IP: ***213.255.16)

Nierozumiesz podstawowych zasad ekonomii, lekarz ma zarabiac tysiac złotych mniej zeby biedny zarabiał tysiac wiecej, ktos madrze napisal lekarz zarabia kolo 3 tys. reszte zalezy od zarobków na tzw. wolnym rynku, a ze pracuje w 10 miejscach to ma te 15 tys na miesiac. Takie sa prawa gospodarki. Jest zapotrzebowanie na lekarzy więc zarabiają. Poza tym na zarobki 15 tys. trzeba pracowac przez lata, zdobywac kwalifikacje. Na poczatku lekarz ma niewiele wiecej od robotnika

-ruta (2011-09-23 07:42:33 - IP: ***.212.230.20)

Zlikwidowano sanatorium MSW stoją jeszcze kikuty rozpoczętej budowy.Wojskowe miedzy innymi dzięki PO wojsku i dyr Soleckiemu ma się super.Co do powiedzenia odnośnie funkcjonariuszy mają zas..ni agenci i ich mocodawcy z resortu.Gdzie mają się leczyć policmajstrzy po wypadkach urazach itp.Buskie wody i buska siarka jest nie zastąpiona.

- (2011-09-22 18:33:52 - IP: ***145.211.20)

ile razy jeszcze te pisowskie mendy odwiedza busko! i ile razy napiszecie o tym na tej stronie? bo co drugi dzien zamieszczacie info spotkaniu organizowanym przez oszolomow z gazety polskiej!

- (2011-09-22 18:06:32 - IP: ***205.144.229)

gazeta polska kipi jadem

-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 16:45:31 - IP: ***.116.213.244)

T-Y-L-K-O.............P---I---S RESZTA SIĘ NIE LICZY

-do - (2011-09-22 15:37:51 - IP: ***19.98.146)

E tam, dodaj jeszcze po jednym. Co za różnica :)

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry