swietokrzyskie.info


Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem.

Dodane: MC Data: 2011-09-22 07:13:27 (czytane: 16230)  Wersja do druku

23.09.2011 o godzinie 16:00 w Pensjonacie Sanato odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem. Organizatorem spotkania jest w Busku Klub Gazety Polskiej.


Następne spotkanie będzie w tym samym dniu w OSP w Wiślicy o godzinie 17:30, a o godz.19:00 w Nowym Korczynie w Organistówce przy ul. Pocztowej.

Zapraszamy.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (37)
     

- (2011-09-22 15:18:31 - IP: ***0.222.146)

sorry,za duzo zer dodałem....

- (2011-09-22 15:16:34 - IP: ***0.222.146)

a dlaczego ktoś ma zarabiac 1050 a nie 2050???a lekarz zamiast 15.oooo może zarabiac 9.0000????może tak byc??może!!!!wiadomo że musi byc biedny i bogaty ale bez przesady,i takiej róznicy jak jest za PO!!!

-maxiu (2011-09-22 13:51:11 - IP: ***6.137.3)

moher - lekarze zarabiają 10-15 tys złotych ? tak, ale pensja w uzdrowisku to jest max 3 tysiace !, reszte trzeba dorobić i sie napracować, po prostu konkurencyjny zawód, uczyli sie to mają !
i prosze nie pisz ze to banda złodziei wyzyskujacych biednych, AMEN

-kobra (2011-09-22 12:41:14 - IP: ***7.124.165)

do mohera - a jakie ty szkoły masz ukończone, i ile godzin dziennie pracujesz? Masz taki sam żołądek jak lekarz? - To wyjdź z transparentem do parku "Socjalizm tak, wypaczenia nie".
Przeciez to było pierwsze hasło solidaruchów, którzy wisieli na sztucznuych ktorym Zwiazki zawodowe za komuny dawały nieutannie zapomogi,wczasy, bezzwrotne pozyczki i kolonie dla dzieci.
Idź sie modlić w rydzykowej parafii, żeby to wróciło. Kaczyński ci to wwszystko obieca, Maciarewcz cie prześwietli, a potem dostaniesz wszystko na plebanii. Tomek przypilnuje, żebyś słuzył wiernie.

-do mohera (2011-09-22 11:31:37 - IP: ***19.98.146)

Trzeba było się uczyć. Byś zarabiał 10-15 tyś a nie 1050 zł.

-moher (2011-09-22 10:41:18 - IP: ***254.38.240)

A czy tobie czaha ,zacima na oczy padła,Nie wiesz kto to jest Miler ,Stolzman-Kwasniewski,Ryszard kalisz-Najwięksi złodzieje i krętacze za Komuny I w owym czasie! Nie wiesz Dlaczego zginął Gen. Papała,Popiełuszko,i OLEWNIK_Pamiętaj ŻYD MA BYC W KAZDEJ PARTI Będa sie NIby kłocic ,a swoj cel i tak Osiągna _GNEBIC GOJOW!!Dlaczego tak było dobrze że ponad 2 miliony ludzi wyjechało Do Londynu!To Czerwoni -tak uciekali od kosciola -ZOBACZ JAKIE MAMY POKOLENIE MLODYCH!TAK zrobiło Wychowanie Beztresowe i Zdala od religii!!Bez żadnych Zasad!i Reguł moralnychPokaz mi jedno Pastwo zachodnie Europy Gzie Robotnik Zarabia 12 Razy mniej od POSŁA-OSŁA!Tylko W tym Kraju rzadzonym jak w tej chwili .gzie tak Jest jak W uzdrowiskach w Busku Zdroju Pracownik zarabia 1050Zl a lekarze po 10-15tys,pokaz mi Taki kraj w europie
Wszedzie Na urzedach Panswowych placonych z pieniedzy podatnika ,ZARABIA SIE WIECEJ O TEGO COna nich PRACUJE_URZEDY SKARBOWE <POLICJA STRAZ MIEJSKA,Urzedy MI G,Starostwo<SZPITALE I PERSONEL-Szkoly podstawowe, Srednie Utrzymanie nauczycieli ,iBUDYNKOW ,Uzdrowiska_wiekszosc Pensjonariuszy Oplaca podatnika PRACUJEE TYLKO NA TO WSZYSTKO SAS< KOPAŁA< TROCHE SKLEPIKARZY!PONIEWAZ MARKETY BARDZO NIEWIELE WPLACAJA DO KASY BUSKA!GACKIi MAGDZIAK_TRANSPORTTO JAK MA TO WSZYSTKO ISTNIEC_GZIE SA CI EKONOMISCI NA DZIEN DOBRY WIDAC<ZE WYDATKI SA O WIELE WIEKSZWE NIZ WPLYWY _TAK JEST ROZROSNIETA BIROKRACJA_A TYCH CO NA NIA PRACUJA GNEBI SIE DO BÓLU!!!


-CzaCha PiStoilet (2011-09-22 09:39:28 - IP: ***249.0.50)

Czy to nie Eminencja Ryszard prawie Czarniecki obrońca ojca Cynika z Torunia (ten sam co prze.....ł kasę ze zbiórki publicznej na ratowanie stoczni)sprowadzał samochody nie płacąc akcyzy jako dary kościelne oświećcie mnie czy to Ci sami przestępcy moralni? , czy tom nie ten sam mąż stanu godzien zaufania który poniekąd niechcący zagłosował na nie (głosowanie dotyczyło zwiększenie budżetu Unijnego)dla krajów "Nowej Unii". Bardzo mnie cieszy że kler w Nowym Korczynie tak biernie uczestniczy w kampanii.
Mohery do boju ViVa SLD

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry