swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem.

Dodane: MC Data: 2011-09-22 07:13:27 (czytane: 16231)  Wersja do druku

23.09.2011 o godzinie 16:00 w Pensjonacie Sanato odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Wasserman, eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim i Tomaszem Kaczmarkiem. Organizatorem spotkania jest w Busku Klub Gazety Polskiej.


Następne spotkanie będzie w tym samym dniu w OSP w Wiślicy o godzinie 17:30, a o godz.19:00 w Nowym Korczynie w Organistówce przy ul. Pocztowej.

Zapraszamy.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (37)
     

-- (2011-09-29 19:53:23 - IP: ***239.242.191)

Nie szukaj zrozumienia i pomocy u tych co dzieci nie mieli i nie maja bo wolą psy

-drogi Piotrze Zabielski (2011-09-28 10:32:31 - IP: ***.212.230.21)

Dziękuje Ci i wiem ,że pomóc Górce nie możesz i nie pomożesz ale Twojego głosu mi brakowało.Więcej wiem o uczciwości i rzetelności sprawujących władze. .Dziś nadęci i zadęci działacze przemian,rozplakatowani i zamieszczani we wszystkich możliwych miejscach prą do władzy zwłaszcza ci którzy nigdzie i nigdy za tymi przemianami nie byli a nawet je hamowali.Kalekie dzieci są często samotne i
bezbronne, nikt się za nim nie ujmie,matki wypłakały już morze łez ale co to obchodzi tych z plakatów bilbordów reklam oni idą po zwycięstwo a problem zostaje?

-Piotr Zabielski (2011-09-28 06:34:54 - IP: ***146.81.41)

Widze, ze sa glosy skierowane do mnie ale zauwazcie Drodzy ile was kosztuje podpisac sie pod tym co reprezentujecie.
Nie moge traktowac autorow anonimow na rowni z tymi, ktorzy swoim podpisem biora odpowiedzialnosc za to co mysla i pisza. Zapewniam Wszystkich, ze jedne wybory radykalnie nic moze nie zmienia
dlatego trzeba stale w nich brac udzial.
Kogo wybrac... zacznijcie sluchac katolickich rozglosni nawet na przekor
a moze wlasnie na przekor swoim pogladom
ktore nie wiadomo skad sie wziely. Co do
"Gorki" ... naprawde ubolewam nad tymi
zmianami. Jako dzieciak dwa razy ylem pacjetem tego osrodka i nie musze utwierdzac nikogo w przekonanu do tego jaka zywie sympatie i zrozumienie dla
osrodka poswieconego dzieciom jakiego
dokonal sp. dr. Starkiewicz, ktorego
notabene pogrzeb utkwil mi bardzo w pamieci.Sami widziecie jak w tej bezsilnosci trzeba poszukiwac ludzi aby nas reprezentowali. Aby tak sie stalo trzeba isc do Urn wyborcych jak
jeden maz ! Jak nie pojdzie do glosoawania 80% Polakow to placzmy nad soba i dziecmi swoimi... tak jak napisane. Pozdrawiam Zaloge na GORCE
SZCZESC BOZE Wam w spelnianiu wszystkiego co do godnego zasobnego zycia potrzebne. Piotr Zabielski

-- (2011-09-27 10:00:24 - IP: ***.212.230.21)

Drogi Piotrze .twoi koledzy i koleżanki myślą inaczej część z nich urządza się .Paka się rozpadła.Wielu twych byłych ....jest przy władzy -wysoko. Napisz co myślisz o ich czynach które doprowadzają do przebranżowienia a w najbliższym czasie do likwidacji szpitala dla dzieci kalekich na Górce.Znałeś te załogę i obiekt bardzo dobrze. W znacznej części funkcjonuje już tam szpital dla dorosłych, zmniejszyła się ilość operacji dzieci kalekich a matki czekają na operacje po 2 lata.Co sie dzieje? Gdy napiszesz to będę wiedziała na kogo mam głosować!!!!

-Piotruś !!! OPAMIĘTAJ SIĘ!! (2011-09-26 18:21:11 - IP: ***.47.89.107)

Nie mów nam jaki wybór jest najlepszy dla nas. Wiemy jaki mamy rząd przez ostatnie cztery lata. Jeszcze lepiej pamiętamy rząd z lat 2005-2007. My to wiemy, jesteśmy teraz i byliśmy w 2005-2007. - Ty nie wiesz, więc zamilcz!!!

-Piotr Zabielski (2011-09-26 16:25:15 - IP: ***146.81.41)

Przeczytaj, pomysl, przekaz innym aby podobnie uczynili - dziekuje.
Drodzy BUSZCZANIE!
9 pazdziernika to kolejny dzien egzaminu
przed samym soba. Nie pojdziesz do Urny
wyborczej ze swiadomym swoim glosem to
nie nie licz na to, ze ktos cos dla Ciebie zrobi dobrego, ze kolejna kobieta wyplacze opieke nad swoja rodzina od Tuska, ktos siebie podpali zostawiajac list do Tuska... Jest wiele PO-dstepnego zla w obecnej Ekipie ale jak oczyscic swolocza mentalnosc jak nie przez samoksztalcenie sie, odkrywaniem prawdy jaka jest. PRAWDY O SOBIE SAMYM BARDZIEJ niz JAK O INNYCH. Najwiekszymi wrogami Polski - pozwole sobie napsac - sa nie ci ktorzy
glosuja i kogos wybieraja ale ci,
ktorzy majac jeszcze szanse tzw. glosu demokratycznego olewaja ta pokojowa forme walki o warunki swojego wlasnego zycia i rodziny. Nie byles na wyborach nie demonstruj, nie podzegaj, nie wydziwiaj a tym - bardziej glupio nie wymadrzac sie. To chleba Tobie nie da a innym da za to "LEGALNY" przed UE i swiatem sposob dalszego
rozkradania Polski, zaklamywania i karmienia Polakow propaganda, ze bedziesz tych co trzeba usuwac od Wladzy - chwalic. Siegaj choc przed wyborami do swiadomosci opartej na prawdzie. Jezeli duchowny nie chce Ci
szczerze tego powiedziec sam badz soba
i okretem i sternikiem. Piszcie tez na
tym buskim Forum wszystko co innych moze budowac a nie trwoncie czasu i miejsca na glupstwa jakies tam hahaha...Zalatwmy najpierw prorytetowe sprawy i zaliczmy sie do smiejacych sie jako ostatni. Zachecam wiec do
udzialu w kazdorazowych Wyborach aby w
koncu wybrac tych, ktorzy najbardziej
beda rozumiec, ze Polska powinna, jest i bedzie najpierw dla Polakow tak jak
np. Niemcy najpierw sa dla Niemcow, Rosja dla Rosjan, Izrael dla Izraelczykow.
Pozdrawiam serdecznie Buszczan, pracownikow Uzdrowiska Busko i Solec, moje srodowisko Sanatorium Wojskowego, mieszkancow Zbludowic a szczegolnie okolicznych Rolnikow, ktorzy w 1981 uczestniczyli na sesji buskiego komitetu z p. Krupowa na czele. Pamietacie moj glos tam zabrany ? Ja pamietam Wasze przestrogi jakie w przerwie mi przekazaliscie. Mysle, ze warto bylo wowczas cos dobrego zaczynac robic. Dzis Polska jest jeszcze w rekach Polakow wiec tez i wciaz warto zaczynac czynic dobro. Tyle juz lat minelo... Zapraszam wiec wszystkich dla biezacych spraw do swoich stron internetowych:
www.rodzinywyborcow.net
www.royalpoloniarp.info

SZCZESC BOZE
Piotr Zabielski b. pierwszy demokratycznie wybrany Przewodniczacy
NSZZSolidarnosc w PPUzdrowisko-busko-Solec.
b.Czlonek Zarzadu regionu Swietokrzyskiego NSZZSolidarnosc.
b.Czlonek Prezydium Solidarnosci Uzdrowisk Polskich.
b. Internowany
...bez zadnych jawnych czy ukrytych zobowiazan wspolpracy z buskimi organami tzw. Bezpieczenstwa Komunistycznego.

- (2011-09-26 14:13:46 - IP: ***63.161.135)

A co mówił na tym spotkaniu eurodupowatyyy ,że sie sieszszyyy z tego spotkania?

-xxxxx7 (2011-09-26 08:27:34 - IP: ***3.114.218)

Teraz najważniejsze wiadomosci na tej stronie, to co drugi dzień spotkanie z agenet Tomkiem.... hi hi hi juz nic ważniejszego nie dzieje się w Busku i okolicy?! Powariowali wszyscy...Taki Tomek, w takim Busku, sensacja!!! Jak Wam nie wstyd w ogóle przyjmować takich ludzi...

- (2011-09-25 21:37:57 - IP: ***205.85.58)

ludzie przejrzyjcie na oczy!!!! na kazdym płocie w Busku wisi plakat agenta tomka, to paranoja jak sie tu u nas pis rozpanoszył, miejcie rozum , myslcie mozgami!!!!

- (2011-09-24 22:34:41 - IP: ***191.9.133)

Wstyd to mało powiedziane-myślałam,że wykształcona dziewucha ma trochę więcej oleju we łbie--przyjechała na grobie ojca robic kampanię??chybaże została zwerbowana przez agenturę 4-RP.

-heheheheheehheh (2011-09-24 20:23:49 - IP: ***.116.213.244)

donald nic nie mogę tusk

-TYLKO NIE ONI (2011-09-24 18:37:28 - IP: ***.116.213.244)

TYLKO NIE PO PALIKOT I KOMUNA SLD BOŻE UCHROŃ NAS OD ZARAZY IDIOTOW

-NOWA PRAWICA (2011-09-24 16:09:39 - IP: ***7.59.12)

Precz z socjalistycznymi wariactwami. Precz z rzeczywistością, w której ludzie nie mogą niczego zaplanować, bo reguły gry zmienia i ustala państwo! Precz z niewolnictwem XXI wieku! Wybierzmy wolność! Głosujmy na [b]NOWĄ PRAWICĘ[/b]

-Sprawiedliwy (2011-09-24 13:16:42 - IP: ***.117.241.46)

Pis(z)dowskie zakłamanie rzuciło ofensywę na świętokrzyskie. Bo przecież agent Sromek musi mieć poparcie... Ta banda zawsze będzie kombinować żeby tylko otumanić ludzi. A wy naiwni ludzie myślicie, że jak Jarek wygra wybory to wam lepiej będzie? Zobaczycie jak pisiory lokalne dorwią się do stanowisk i zaczną brać pod siebie. Każdy prawicowy rząd to zguba dla każdego kraju. A farbowane Pisy i PO to przecież jedna banda z dawnych AWS, UW i PC. A właśnie... Porozumienie Centrum Jarusia, Lesia i ojczulka Tadeuszka niech najpierw odda pieniądze które zbierali na stocznie! Złodzieje wykorzystali naiwność Polaków i zgarnęli pieniądze dla siebie. A myślicie że za co ojczulek zbudował imperium w Toruniu i swoje radyjko marysia? Naiwniacy - tak, tak idźcie do urn i głosujcie na PiS i PO... Oby po wyborach ŻYŁO SIĘ WAM LEPIEJ i żeby POLSKA BYŁA NAJWAŻNIEJSZA... Hahahaha!

-wolność słowa? (2011-09-24 11:37:52 - IP: ***.47.105.23)

pamiętacie jak jedna z gadzinówek niemieckich nazwała faceta ziemniakiem?
Dobrze że do wojny nie doszło za taką obrazę !!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry