swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Kamil Bednarek na Dniach Buska 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-27 16:03:22 (czytane: 31801)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na „Dni Buska”. Na terenach zielonych przy Domu Kultury przez ostatnią sobotę i niedzielę wakacji będzie odbywał się szereg koncertów, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo na uczestników zabawy będzie czekało profesjonalne „Wesołe Miasteczko” oraz liczne stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze.

Zabawę rozpoczynamy już o 14.00 w sobotę 27.08.2011 r. bezpłatnym seansem filmowym dla dzieci.

O godzinie 16.00 wystąpi legendarny zespół disco – polo VOYAGER, który wylansował szereg piosenek, które zna cała Polska, m.in. „Polskie Dziewczyny”.

Zakochanych i tych, którzy czekają na miłość zaprosimy o 18.30 na koncert piosenki francuskiej „Miłość w Paryżu”. Wystąpi znana z serialu „Klan” Dorota Lanton.

Następnie scena będzie należała do grupy country „ZAYAZD” znanej z pikników telewizyjnej „dwójki”.

plakat_dni_buska.jpg 


Rodzinną zabawę będziemy kontynuować w niedzielę 28.08.2011 r. O godzinie 14.30 zaprosimy wszystkie dzieci na program „Kubusiowe Piosenki”.

O godzinie 16.00 BSCK przygotowało specjalny program z mnóstwem atrakcji dla starszych i młodszych. Czekają na nas pokazy tańca HIP – HOP przygotowane przez Piotra Kałuckiego, konkursy z nagrodami przygotowane przez 

O 18.00 wystąpi znana z Festiwalu „Przystanek Woodstock” Jurka Owsiaka „Orkiestra Dni Naszych” z Michałem Jelonkiem.

Wieczorny koncert będzie należał do gwiazdy „Dni Buska” – Kamila Bednarka i jego zespołu „Star Guard Muffin”. Początek jego występu przewidziany jest na godzinę 20.30.

Wstęp wolny.


Zapraszamy.

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (47)
     

-dziad z dziada (2011-08-28 22:06:55)

Podsumujmy:

6PLN piwo - normalka, taniej może być tylko pod sklepem
5PLN wata - normalka, cukier drogi, a i prąd nie tani
7PLN karuzela - normalka, nawet "maszynista" w ciuchci wiarygodny, bo jarał faję za fają - efekt był
0PLN zespół - jak na buską publikę ok

Gdziekolwiek w Polsce ceny są identyczne, a nawet wyższe. Pojeździjcie, pogadamy.

Dziada - mnie - stać, to i innych powinno.

A kogo nie stać, to do domu.

Inna rzecz, że organizator nie zaprosił gwiazd, ale jaki widz, takie gwiazdy.

Za to komarów było w brud.

- (2011-08-28 21:45:15)

a czemu piwo bylo po 6zl to juz przesada 4zeta obleci ale 6 co to resteuracja 3 gwiazdki

- (2011-08-28 17:28:02)

GACEK BYŁ NA DNIACH BUSKA TEN Z WIDUCHOWY

-Adrianno (2011-08-28 10:11:54)

nie chodzi mi o to że ludzie są biedni ale 650 zł na koncert Lady Gagi to przesada. 650 zł to połowa wypłaty wielu ludzi z Buska i okolic i chodzi mi o stanowiska np. sprzedawcy, nauczyciela itp. niektórych na pewno stać na takie wygody ale jeśli komuś się aż tak nie przelewa to wątpie że byłby tak głupi i wydał połowe pensji na jakąś tam Gage która lata po scenie rozebrana. może i ma dziewczyna głos ale są lepsi i nie ceniący się aż tak wysoko. rozumiem jeśli ktos sobie specjalnie na to uzbiera pieniadze bo jest wielkim fanem ale widzisz jak w komentach ktos pisze ze wata po 5 , popcorn 15 i że masakra to znaczy że jednak coś tu jest nie tak. co na Gage wyda 650 zl ale na popcorn juz mowi ze drogo???sama widzisz jak jest.

-Patrz i ucz sie. (2011-08-28 09:10:26)

Dlaczego wczoraj "festyn" zakonczył sie o 21:45 ? o tej godz dopiero ludzie zaczeli sie schodzić. Czyżby dlatego że emeryci itp z pobliskich blokow płakała że spać jedna noc w roku nie może ? wszyscy powinni zostać w Busku a nie jeździć po Stopnicach...

-/ (2011-08-28 08:38:20)

jak zwykle bydło w komentarzach i wylewanie żółci

ale zadupie z tego buska - mentalne przede wszystkim

-olaboga (2011-08-28 08:14:13)

a zapomiał bym popatrzcie na Stopnicę, Szydłow potrafiąda się? a no daale nie w Busku.

-olabga (2011-08-28 08:13:10)

byłem wczoraj pod kinem i powiem tak na aką impreze to powinno byc stac widuchowe a nie miasto-kurort uzdrowiskowy jakim jest Busko. Miejsce do du.. to miejsce powino byc przeznaczone na skatepark a nie na letnia scenę. jak zobaczyłem ta scenę to osiwtlenie lepsze u mnie w chlewie świnie mają, repertuar kwestia gustu jak dla mnie żaden. Ostatnie czykadencje burmistrzów to śmiech na sali tyle to mowił jajarząbek.

-pan toranaga (2011-08-27 21:09:56)

Bardzo dobra obsada dni Buska,oprócz voyagera oczywiście,po raz pierwszy doceniam nasze władze za dobór artystów,zwłaszcza za orkiestre dni naszych.

- (2011-08-27 21:00:53)

popcorn pewnie po 15 deb...ile

- (2011-08-27 20:59:17)

wata cukrowa 5 zl s.....syny nic tylko z dziecmi iść

- (2011-08-27 18:19:06)

Zapraszają dzieci a za karuzelę zdzierają!

-yo (2011-08-27 11:55:27)

A JA SIE CIESZE ZE SA W BUSKU LUDZIE KTORZY MAJA 650 ZL NA KONCERT !!! i nikt im nie bedzie na szczescie mowil jak je maja wydac......A CO DO STADA......TO RACZEJ NA TYM POAZAL SIE.........ARTYSCIE DZIS BEDZIE.....

-smerf (2011-08-26 20:43:24)

Ktoś kto płaci 650 zł za wejściówkę na koncert Lady Gagi i jeszcze się tym chwali to szczyt braku muzycznego gustu. A poza tym oglądać transwestytę na scenie i jej marną twórczość to żenada. Postępowanie typowe dla bydła zamiast szukać własnej oryginalnej ścieżki biegać za stadem. Gratuluje bogactwa i skromności:)

-Adrianna (2011-08-25 23:39:47)

OOoo . Wypraszam to sb . Nie byłoby ich stać . A ty to niby co . Bogacz jakiś . ? . ; dd . To że z Buska to nie znaczy że bidenee . Nie osądzaj tak ludzi na przyszłość . ; dd . ; \\ . xD .

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry