swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Kamil Bednarek na Dniach Buska 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-27 16:03:22 (czytane: 31802)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na „Dni Buska”. Na terenach zielonych przy Domu Kultury przez ostatnią sobotę i niedzielę wakacji będzie odbywał się szereg koncertów, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo na uczestników zabawy będzie czekało profesjonalne „Wesołe Miasteczko” oraz liczne stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze.

Zabawę rozpoczynamy już o 14.00 w sobotę 27.08.2011 r. bezpłatnym seansem filmowym dla dzieci.

O godzinie 16.00 wystąpi legendarny zespół disco – polo VOYAGER, który wylansował szereg piosenek, które zna cała Polska, m.in. „Polskie Dziewczyny”.

Zakochanych i tych, którzy czekają na miłość zaprosimy o 18.30 na koncert piosenki francuskiej „Miłość w Paryżu”. Wystąpi znana z serialu „Klan” Dorota Lanton.

Następnie scena będzie należała do grupy country „ZAYAZD” znanej z pikników telewizyjnej „dwójki”.

plakat_dni_buska.jpg 


Rodzinną zabawę będziemy kontynuować w niedzielę 28.08.2011 r. O godzinie 14.30 zaprosimy wszystkie dzieci na program „Kubusiowe Piosenki”.

O godzinie 16.00 BSCK przygotowało specjalny program z mnóstwem atrakcji dla starszych i młodszych. Czekają na nas pokazy tańca HIP – HOP przygotowane przez Piotra Kałuckiego, konkursy z nagrodami przygotowane przez 

O 18.00 wystąpi znana z Festiwalu „Przystanek Woodstock” Jurka Owsiaka „Orkiestra Dni Naszych” z Michałem Jelonkiem.

Wieczorny koncert będzie należał do gwiazdy „Dni Buska” – Kamila Bednarka i jego zespołu „Star Guard Muffin”. Początek jego występu przewidziany jest na godzinę 20.30.

Wstęp wolny.


Zapraszamy.

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (47)
     

-do XXX (2011-08-24 21:12:23)

ehh dobry jestes. ja bym za tyle kasy nie poszła na jej koncert. uważam że nie jest tego warta. ale cóż twój wybór i myśle że w Busku i okolicach niewielu by się znalazło których by było na to stać

-Ofi (2011-08-24 18:15:10)

nie jest zle ale moglo byc lepiej...

-zz (2011-08-24 17:00:45)

Dla ludzi, poza rozrywką, ważne są jeszcze inne lokalne sprawy, bezpośrednio lub pośrednio ich dotyczące. Po części dobrobyt mieszkańców zależy i ma związek z kreowaniem przez obecnego burmistrza polityki rozwoju miasta, tej zapowiadanej w kampanii wyborczej. Niestety nie ma kreowania polityki rozwoju miasta, jest pustka, udawanie że się wie o czym się mówi. Notatki, notatniki, pisanie i notowanie i dalej nic. Zwykłe, tanie aktorstwo i nauka za niemałe pieniądze podatników. Pytanie dokąd ta nauka ma trwać. Widzimy także otaczanie się ludźmi z wyrokami (prezes ciepłownictwa). Gospodarowanie majątkiem gminy (dzierżawa okrąglaka za niski czynsz) pod wielkim znakiem zapytania. Pan burmistrz twierdził w kampanii, że miasto i gmina zbyt wolno się rozwijają, a poprzednia władza, to nieudacznicy niewykorzystujący szans, wręcz je marnujący. Twierdził, że kiedy tylko obejmie ster władzy, Busko zmieni się nie do poznania. Można było odnieść wrażenie, że Busko stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą. Myślę, że obecny burmistrz nie tylko nie kreuje rozwoju miasta i gminy i nie realizuje swoich obietnic wyborczych. Właściwie nic nie realizuje poza to, co wypracowały władze poprzedniej kadencji. Mało tego, najwyraźniej funkcja go przerosła. Jest to powszechna ocena ludzi obcujących z burmistrzem na co dzień - w pracy. Przyszła ciężka kadencja dla Buska - Zdroju. Hasło burmistrza ,,dla ludzi z ludźmi i wśród ludzi" polega na tym, że dostać się do burmistrza to sukces nie tylko dla poszczególnych mieszkańców lecz także dla pracowników. Co w naszej ocenie najgorsze, to brak decyzyjności i strach burmistrza przed podjęciem decyzji. Jeśli nawet je podejmuje, to często się z nich wycofuje. Piszę w naszej ocenie, bo tworzy się mocna grupa mieszkańców, która będzie twardo napiętnować błędy władzy i bynajmniej nie jest to opozycja związana z poprzednim burmistrzem.

-xxx (2011-08-24 15:41:38)

na bednarka też wstęp wolny? o.O

-XXX (2011-08-24 14:33:42)

Eee tam, jak na koncert Gagi jechałem do Sopotu to bilety były po 650 :) Jak się uzbiera to sie ma :)

- (2011-08-24 13:38:13)

Na wszystko wstęp wolny?;>

-no tak (2011-08-24 12:23:12)

ale wtedy bys narzekał ze bilet conajmniej 150 zł:)

-XXX (2011-08-24 11:13:43)

No właśnie, mogliby zaprosić Britney, a nie jakieś ochłapy z Mam talent czy X factor... ;/

-re (2011-08-24 11:13:07)

duzy plus za orkiestre dni naszych!

-michał (2011-08-24 09:50:29)

Super. Wszystko dobrze idzie - rewitalizacja! w koncu muzyka dla młodych ludzi a nie kapele ludowe. Tak dalej

-:) (2011-08-24 09:38:21)

Jeśl mowa o Pińczowie to właśnie w zeszłym roku na dniach Ponidzia w Pińczowie grała Orkiestra Dni Naszych :)...

-x (2011-08-24 09:31:33)

Z tych wykonawców to tylko Voyagera kojarzę...

-olo (2011-08-24 00:59:58)

Niezwykle utalentowana graficznie osoba ten plakat zaprojektowała.

-no ludzie (2011-08-23 23:51:22)

gwizada z woodstoku i bednarek to mało?? to czego wy chcecie??? britney???lady g??? czy moze 50 centa???

-dpfan (2011-08-23 22:52:49)

Voyager to są gwiazdy :D

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry