swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Kamil Bednarek na Dniach Buska 2011.

Dodane: AT Data: 2011-08-27 16:03:22 (czytane: 31803)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na „Dni Buska”. Na terenach zielonych przy Domu Kultury przez ostatnią sobotę i niedzielę wakacji będzie odbywał się szereg koncertów, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo na uczestników zabawy będzie czekało profesjonalne „Wesołe Miasteczko” oraz liczne stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze.

Zabawę rozpoczynamy już o 14.00 w sobotę 27.08.2011 r. bezpłatnym seansem filmowym dla dzieci.

O godzinie 16.00 wystąpi legendarny zespół disco – polo VOYAGER, który wylansował szereg piosenek, które zna cała Polska, m.in. „Polskie Dziewczyny”.

Zakochanych i tych, którzy czekają na miłość zaprosimy o 18.30 na koncert piosenki francuskiej „Miłość w Paryżu”. Wystąpi znana z serialu „Klan” Dorota Lanton.

Następnie scena będzie należała do grupy country „ZAYAZD” znanej z pikników telewizyjnej „dwójki”.

plakat_dni_buska.jpg 


Rodzinną zabawę będziemy kontynuować w niedzielę 28.08.2011 r. O godzinie 14.30 zaprosimy wszystkie dzieci na program „Kubusiowe Piosenki”.

O godzinie 16.00 BSCK przygotowało specjalny program z mnóstwem atrakcji dla starszych i młodszych. Czekają na nas pokazy tańca HIP – HOP przygotowane przez Piotra Kałuckiego, konkursy z nagrodami przygotowane przez 

O 18.00 wystąpi znana z Festiwalu „Przystanek Woodstock” Jurka Owsiaka „Orkiestra Dni Naszych” z Michałem Jelonkiem.

Wieczorny koncert będzie należał do gwiazdy „Dni Buska” – Kamila Bednarka i jego zespołu „Star Guard Muffin”. Początek jego występu przewidziany jest na godzinę 20.30.

Wstęp wolny.


Zapraszamy.

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (47)
     

-smerf (2011-08-30 12:04:57)

Busko stać na dużo więcej. W Stopnicy i tak było więcej ludzi. A co do tych co mówią zorganizujcie coś lepszego sami. To pytanie czy ja biorę za to pieniądze z budżetu??? Jest dyrektor BSCK i podległe mu służby co biorą za to pieniądze z naszych podatków. Dni Buska lepsze niż za panowania nam miłościwego Piotrusia Wszystkowiędzącego ale to jeszcze nie to. Jeśli pan Żądło to taki artysta to niech wykaże się kreatywnością a nie serwuje odgrzewane kotlety bo dzień świstaka to nie jest najlepszy sposób na organizację imprezy. Trzeba robić dni Buska na stadionie albo gdzieś gdzie jest mniej społeczniaków bo w tych blokach przy alei to jest alarm 997 odpalany 22:01:) Jakie miasto takie Dni Buska:)

-Koleżanka18 (2011-08-30 12:01:32)

Koncert był zajebisty. dużo energii : )

- (2011-08-30 07:21:55)

...właśnie szkoda wychodzić.

- (2011-08-29 23:04:04)

jak ci sie nie podoba nie wychodz z domu strzepie

-do -G... (2011-08-29 22:26:47)

Przejedź się kiedyś do Kurozwęk za 10 zl , denzel , bony m , lady pank, t love... -- to jest marketing a nie jakiś Bednarek - no za darmo można popatrzeć to świadczy o organizatorach ale niezbyt dobrze jak zwykle wypadamy słabiej nawet na tle małych miejscowości .... oj tam z tym dogadzaniem

-G... (2011-08-29 21:16:14)

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził !!!!... a mnie tam się podobało, było zaje***cie, jak nie potrafi się jeden/na z drugim/gą bawić to do jasnej ch***** zorganizujcie coś równie dobrego i za darmo!!!! czekam z utęsknieniem i niecierpliwością ....

-Mati (2011-08-29 21:13:37)

Nie jaram się twórczością Kamila Bednarka, ale przyznam że ma chłopak talent i ogólnie dobra luta była haha! y0 y0 Buskie Getto hahah pozdrooooo!!!

- (2011-08-29 21:02:58)

A dlaczego nie ma żadnych informacji o dożynkach powiatowych w Tuczepach.??????

-co do występu Bednarka (2011-08-29 11:51:53)

akustyk chyba był głuchy. Solisty nie było słychac - nawet jak mówił to zagłuszala go perkusja. Głos miał zachrypnięty ( mam nadzieję że to chwilowa niedyspozycja ) i być może zespół był przesterowany aby to zatuszować. W piosenkach śpiewanych po polsku lubie słyszeć głos wokalisty i słowa śpiewanych piosenek.

-ppppp (2011-08-29 11:46:24)

ludzie.. wam to nikt nie dogodzi
.. ja byłam w stopnicy i jedyna atrakcja tam były karuzele wszystko inne..nie bez powodu festiwal lipy..a w busku sie postarali bo nie pamietam kiedy ostatnio był jakis koncert darmowy fakt mogło to potrwac troche dłuzej ale przeciez w blokach ludzie mieszkaja dlatego przydałaby sie inna miejscówka na takie imprezy.. gdyby wam nawet te gage sprowadzili to i tak byscie chodzili ze skrzywionymi ryjami ..puknijcie sie w głowe i zacznijcie doceniac to co ktos dla was robi

-olll (2011-08-29 10:05:58)

było zajebiście ludzie <3
kamil bednarek jest suuper ; *

-Anka (2011-08-29 08:41:46)

Wczoraj w Staszowie był "Dzień chleba" super impreza a jako gwiazda Odział Zamknięty. Przy tym Busko wypada blado. Jak zwykle........

-do -dziad z dziada (2011-08-29 08:19:19)

Wolałem jechać do Stopnicy przynajmniej wesołe miasteczko jak potrzeba a i zespoły niczego sobie no i piwo tańsze
... dziadu a tak a propos lepiej iść na ilość niż na cenę po 4zł zarobili by więcej na obrocie ,ludziska i tak w torebkach przynieśli swoje trunki

-k. (2011-08-29 00:37:10)

grunt,że Michał Bednarek był ;D

- (2011-08-29 00:04:34)

czasy starej władzy juz minely- na szczescie. pogodzice sie z tym ze jest nowy burmistrz .wasze czasy odeszly w zapomnienie. iii cieszy mnie to

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry