swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Sprawdzian dla buskich bokserów. (video)

Dodane: MC Data: 2011-07-30 19:23:28 (czytane: 27234)  Wersja do druku

Dwóch naszych pięściarzy zostało wyróżnionych możliwością walk w czasie Gali Boksu Zawodowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Był to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Polski -Klubów Gwardyjskich, które odbędą się w dniu 3 i 4 września br. w hali POMOS w Busku -Zdroju.

Już dziś serdecznie zapraszamy do hali POMOS w Busku -Zdroju, w dniach 3 i 4 września br. na Mistrzostwa Polski -Klubów Gwardyjskich.
Wkrótce więcej szczegółów.

Relacja video z Gali Boksu w Ostrowcu:


kat. 75kg Michał Marek "Ring" Busko vs Radosław Barański KSZO Ostrowiec

 


kat 69 kg Damian Kaszuba "Ring" Busko vs Michał Żeromiński "Radomiak" Radom

 

 Ocenę poziomu walk pozostawiamy kibicom ...

Z upoważnienia zarządu klubu BMUS "Ring"
M Karczewski

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (32)
     

-Video (2011-07-31 20:05:15)

Nagrania sa kiepskiej jakości ponieważ chłopaki nagrywają aparatem fotograficznym
Niestety nie każdy aparat dobrze nagrywa a w szczególności z daleka ale mozna je szybko przekonwertować i przesłać do internetu

-- (2011-07-31 16:11:14)

Będzie się działo.

-Stanisław (2011-07-31 16:06:38)

W czasie mistrzostw dostaniecie kamerę

-Anka (2011-07-31 15:56:49)

Nie mogę się doczekać na walkę mojego Marka w Busku

-Anka (2011-07-31 15:56:06)

Nie mogę się doczekać na walkę mojego Marka w Busku

-Kszowiak (2011-07-31 15:51:32)

Radomiaki nie podciągajcie na swoja stronę.Faktycznie. Sędziowie dali remis. Według wielu speców od boksu Damian wygrał.Żuromiński to bodajże 9 krotny medalista M.P.J , P.P.J i kadetów.Walka była ładna a nagranie nędzne zamazane poprawcie się.

-sędzia (2011-07-31 13:57:46)

W walce Kaszuba vs Żeromiński, był remis!

- (2011-07-31 13:45:35)

Kto to kamerował?Bardzo słabe nagranie.Czy klubu nie stać na kamerę?


Niestety póki co nie

-Jakim cudem Zerominski wygral ? (2011-07-31 12:19:31)

Ewidentnie widac ze to Kaszuba byl lepszy. Oczunie maja ci sedziowie czy chodzilo o to ze Zeronimski przechodzi na zawodowstwo i musial wygrac.

--Zyga Koszalin (2011-07-31 10:59:27)

Dobrze ,że macie Uzdrowiska i was finansują

-KASIUS CHMIELNIK (2011-07-31 10:42:51)

ALWAR ALWAR NAD ALWARY!!! KASZUBA MIAŁ ZAWODNIKA MOCNIEJSZEGO, ŻEOMIŃSKI, SENIOR I MISTRZ POLSKI

-Leo (2011-07-31 10:27:00)

Ale Alwar mu sypnął uhhh nie chciałbym tak oberwać.

-Stara rękawica (2011-07-31 10:21:22)

Pogoda paskudna z kraju złe wieści podtopienia,raport Millera,Stany Zjednoczone kryzys puka do drzwi,Grecja.Wśród dobrych te dotyczące buskiego boksu boksu cieszą i to bardzo.Czekamy na Gwardyjskie Mistrzostwa Polski ale dlaczego tylko Gwardyjskie czy nie można ich rozszerzyć do 3 dni zaprosić do startu Kluby Świętokrzyskie- WSZAK ODBYWAJĄ SIĘ ONE U NAS. Gratuluje władzom Klubu,trenerom,zawodnikom i sponsorom a zwłaszcza naszemu miastu,które ma wspaniały boks!

-Brawo Chłopaki!! (2011-07-31 07:18:54)

Brawo Trenerzy, Brawo Działacze!

-Artek (2011-07-30 21:59:24)

Dobrze walczą i o Busku słychać pytają się o treningi kiedy i gdzie ćwiczą

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry