Sprawdzian dla buskich bokserów. (video)
2011-07-30 19:23:28

Dwóch naszych pięściarzy zostało wyróżnionych możliwością walk w czasie Gali Boksu Zawodowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Był to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Polski -Klubów Gwardyjskich, które odbędą się w dniu 3 i 4 września br. w hali POMOS w Busku -Zdroju.


Już dziś serdecznie zapraszamy do hali POMOS w Busku -Zdroju, w dniach 3 i 4 września br. na Mistrzostwa Polski -Klubów Gwardyjskich.
Wkrótce więcej szczegółów.

Relacja video z Gali Boksu w Ostrowcu:






kat. 75kg Michał Marek "Ring" Busko vs Radosław Barański KSZO Ostrowiec


 






kat 69 kg Damian Kaszuba "Ring" Busko vs Michał Żeromiński "Radomiak" Radom

 

 Ocenę poziomu walk pozostawiamy kibicom ...


Z upoważnienia zarządu klubu BMUS "Ring"
M Karczewski

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10021