swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Sprawdzian dla buskich bokserów. (video)

Dodane: MC Data: 2011-07-30 19:23:28 (czytane: 27236)  Wersja do druku

Dwóch naszych pięściarzy zostało wyróżnionych możliwością walk w czasie Gali Boksu Zawodowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Był to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Polski -Klubów Gwardyjskich, które odbędą się w dniu 3 i 4 września br. w hali POMOS w Busku -Zdroju.

Już dziś serdecznie zapraszamy do hali POMOS w Busku -Zdroju, w dniach 3 i 4 września br. na Mistrzostwa Polski -Klubów Gwardyjskich.
Wkrótce więcej szczegółów.

Relacja video z Gali Boksu w Ostrowcu:


kat. 75kg Michał Marek "Ring" Busko vs Radosław Barański KSZO Ostrowiec

 


kat 69 kg Damian Kaszuba "Ring" Busko vs Michał Żeromiński "Radomiak" Radom

 

 Ocenę poziomu walk pozostawiamy kibicom ...

Z upoważnienia zarządu klubu BMUS "Ring"
M Karczewski

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (32)
     

-Rogal (2011-08-05 18:50:15)

Ja typuje Gwardie Wrocław idę o zakład ,że dadzą rade Hetmanowi

-- (2011-08-04 20:40:39)

Ja typuje Hetmana Białystok na zwycięzcę druzynowego

-- (2011-08-04 15:29:49)

Wielkie kluby wezmą co swoje, nie liczcie na wielkie sukcesy. Tam tam są tradycje,warunki,hale,sprzęt,sponsorzy z dużymi pieniędzmi, trenerzy i obsługa na etatach itd.Buski ring to wielki fenomen wszystko społecznie, zebrane środki ledwo pokrywają najistotniejsze potrzeby.Będziemy kibicować impreza o randze ogólnopolskiej bardzo oky

-galeon (2011-08-03 19:22:03)

W boksie w Gwardyjskich zaszaleją Hetman i Gwardie: Warszawa i Wrocław. Będzie na co popatrzeć. Nasi na pewno zrobią jak zwykle wielkie niespodzianki. Czekam i już czuję adrenaalinę

-Kazimierz Lwów (2011-08-03 18:52:07)

Myślim o meczu Busko -Lwów w grudniu najpierw u nas później u Was lub odwrotnie

--Dobrowoda (2011-08-01 21:43:34)

Są to orły sokoły za wszystkie występy .Dziękujemy!

-aro (2011-08-01 18:07:03)

Stacho z .iuślic radę by im dał

-kochajaca rura (2011-08-01 18:04:05)

Marek szansy nie wykorzystał a mógł.Miał go w rękawicy phi

-- (2011-08-01 16:40:06)

pozdrowionka od karateków brawo ring fajni jesteście staracie się !

-Tadeo (2011-08-01 14:08:44)

21 lutego 2010 OMOŚ w boksie odbyte w Busku MM w takim samym stylu pokonał D Kozłowskiego. Tu nie rozmachał się albo zaniechał treningów choć walczył z pazurem

-- (2011-08-01 13:45:35)

Czy rychu to ten chuligan, obszczymurek spod bankomatu i chce jeszcze raz. Jak tak to dostanie wkrótce.

-rychu pińczów (2011-08-01 12:54:42)

już nie długo dostaną wasze zuchy lanie na ryngu w busku

-Avia Świdnik (2011-08-01 12:07:28)

Gratulacje dla zawodników,trenerów i działaczy RINGU

-Andrzej (2011-08-01 12:05:19)

Piękne gratulacje od piłkarzy ze Stopnicy

-Stasia (2011-08-01 09:09:26)

Anka nawet nie wie ,że Marek to Michał a Michał to Marek.Ja wiem już ,że mój chłopak to M.....M....

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry