swietokrzyskie.info

Czwartek, 11 sierpnia 2022, Do końca roku 142 dni Imieniny: Luizy, Włodzmierza, ZuzannyOgłoszenia

Dodaj Ogłoszenie
Slimmestar skuteczne plastry odchudzające dla Kobiet (2022-07-18 18:46:20)
Kup bezpośrednio u producenta ➔ polskie-suple.pl/slimmestar/ (skopiuj link i wklej do przeglądarki) Plastry na odchudzanie, które pomogły zgubić zbędne kilogramy i pozbyć się kompleksów tysiącom Polaków. ◉ Osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez efektu jojo! ◉ Przyśpieszenie metabolizmu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej! ◉ Zmniejszenie apetytu i chęci podjadania! 1. PRZYŚPIESZA PROCESY METABOLICZNE W TKANKACH PODKSÓRNYCH ◉ składniki aktywne zawarte w tej formule nasilają lipolizę, czyli rozpad tkanki tłuszczowej, wspierając tym samym redukcję cellulitu i zmniejszenie obwodów. 2. UWALNIA KWASY TŁUSZCZOWE Z KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH ◉ w ciągu 12 godzin działania pojedynczego plastra dochodzi do uaktywnienia procesu termogenezy. Przetwarza on kwasy tłuszczowe „zasiedziałe” w komórkach tłuszczowych w energię. W ten sposób komórki tłuszczowe kurczą się. 3. MODELUJE SYLWETKĘ I UJĘDRNIA CIAŁO ◉ podczas gdy Twoja „osobista elektrownia” pracuje na najwyższych obrotach, z Twojego ciała zaczyna ubywać dodatkowych centymetrów, wyszczuplając ramiona, brzuch, biodra, pośladki i uda. Co więcej, środek wpływa na znaczną poprawę wyglądu skóry (ładny, zdrowy koloryt), wygładzenie grudek i nierówności oraz zwiększenie jej sprężystości.
Kontakt: Roksana , ,
Miejscowosc: ,
tel.
email: roksanamalecka9@gmail.com
Cena: 149

Żelazko do buzi (2022-07-13 16:19:39)
Sprzedam nowe żelazko do buzi z fakturą i 4 żele gratis. Super okazja. Żelazko prasuję zmarszczki. Dobra firma i w super cenie. Galwanic spa... Ageloc Kupiono w cenie 1250zl.
Kontakt: Aleksandra, ,
Miejscowosc: 28-100, Busko -Zdrój
tel. 606173936
email: aleksandra.sikorskiego@wp.pl
Cena: 900

Dodaj Ogłoszenie

Nasz patronat

Data: 2022-08-01, godz:

Busko Nostalgicznie - wystawa fotograficzna w Domu Zdrojowym

"Busko nostalgicznie" to nowa wystawa w Domu Zdrojowym #TężniaBusko. Zobaczymy na niej zdjęcia starego Buska-Zdroju autorstwa Piotra Kalety, wybitnego fotografika i dokumentalisty oraz Wojciecha P. Kowalczyka, informatyka i zapalonego fotografa.Wróć do góry