swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Pijana matka.

Dodane: AT Data: 2011-07-16 10:24:42 (czytane: 16891)  Wersja do druku

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 24-letnia mieszkanka Buska-Zdroju, która opiekowała się dwójką swoich 7-miesięcznych dzieci. O całym zdarzeniu policjantów poinformowała sąsiadka nieodpowiedzialnej matki.

W czwartek po godzinie 20-tej buscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że prawdopodobnie nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoimi dziećmi. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Na miejscu policjanci zbadali trzeźwość 24-latki. Badanie wykazało, że kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie i w tym stanie opiekowała się swoimi córkami. 7-miesięczne bliźniaczki trafiły pod opiekę babci. Teraz o całej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Kilka minut później nietrzeźwa matka wszczęła awanturę domową. Tym razem policyjny patrol zabrał 24-latkę do policyjnego aresztu. Dzisiaj po wytrzeźwieniu złoży wyjaśnienia.

Być może nieodpowiedzialna kobieta usłyszy zarzuty o narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia a nawet życia swoich dzieci. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 Źródło: http://www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (23)
     

-Judyta (2011-07-23 11:15:51)

Ludzie dajcie spokój jak jest rodzina patologiczna oboje rodzice pija masakra a tam gdzie ona mieszka to speluna same pijaki mieszkają szkoda tylko dzieci może trafia do lepszej rodziny a ona nauczy się rozumu jak posiedzi w pierdlu parr lat.

-ania (2011-07-21 20:57:47)

o kur....,ale checa.Jak chciała się napić mogła znaleźć kogoś do dzieci nie było by problemu,a tak?szkoda maluszków

- (2011-07-19 08:47:14)

Może nauczyła sie od pijanych policjantów. Oni dawali najlepszy przykład pił kiedyś niemal każdy nawet w pracy.I co?
A nic emeryturki po ponad 3 tysiące.

-polskie społeczeństwo... (2011-07-18 20:59:54)

to takie typowe...

-radny (2011-07-18 19:58:04)

może starosta ją zatrudni to nie będzie piła

-Rodowity (2011-07-18 15:56:43)

Niech się wpisze ten/ta,co nigdy nie wypił/a.Dajcie spokój dziewczynie.Podejrzewam że przez tę publikację Ona ma już za swoje.

- (2011-07-18 13:33:34)

kobiecina opila się bo nie widzi perspektyw zycia.Jakiś k.... zrobił jej dwójkę dzieci i teraz sama musi je wychowywać a teraz jest ciezko.Pracy nie ma ,mieszkań nie ma ,drożyzna.JAK TU ZYĆ!

-no, no, no, tylko nie po pijaku!!! (2011-07-18 13:32:25)

... oni przecież po syropie!! Przecież sąd orzekł.

-ananas (2011-07-18 13:19:49)

robicie wielką afere bo zwykłemu człowiekowi nie wolno sie już napic, a urzędniki i szychy po pijaku powoduja wypadki i jakoś nikt nic nigdy nie napisze.

-Nie, nie, nie (2011-07-18 10:22:59)

nie "wścipska" ani "wścibska" tylko "z cipska"

-ala (2011-07-17 13:08:03)

rozwodzicie się nad kżywdą mamusi uchlanej a tak naprawdę ofiarą są dzieci bo z takiego czegoś matki raczej nie będzie, normalna matka nie chla do ponad 3 promili, ale pewnie miała ciężkie dzieciństwo więc sąd też da jej n-tą ilość szans na dalsze chlanie.

-JotKa (2011-07-17 08:12:42)

@Luzas - jeśli już ...to pisze sie "wścibska".

Nie widzę pytania "gdzie jest tatuś"?
Do lustra piła? Jesli tak, to chyba dziewczyn a nie daje sama rady.

- (2011-07-17 00:12:11)

ponoć ta dziewczyna mieszka w hotelowcu

-krasnoludek (2011-07-16 18:34:58)

co moze byc przyczyna ze mi sataje krzywo z rana wlos na glowie

- (2011-07-16 18:23:36)

Pewnie ma problem bo musi się opiekować własnymi dziećmi

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry