swietokrzyskie.info

Niedziela, 30 sierpnia 2026, Do końca roku 123 dni Imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego

Wiadomosci

Dziś walka Skiby i Ivanitskiego z Ring Busko w Polskiej Lidze Boksu

Dodane: Marta Data: 2026-03-18 11:12:22 (czytane: 3277)  Wersja do druku

Rozpoczyna się drugi po reaktywacji sezon Polskiej Ligi Boksu. W środę, 18 marca, w meczu inaugurującym rozgrywki Golden Team Nowy Sącz zmierzy się z Concordią Knurów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Zobacz
/zdj.archiwum/ 
 

W składzie drużyny z Nowego Sącza nie zabraknie zawodników związanych z Buskiem-Zdrojem. W barwach Golden Team ponownie występują pięściarze klubu Ring Busko-Zdrój, w tym Wiktor Skiba, który rywalizuje w kategorii do 85 kilogramów. Zawodnik od dłuższego czasu regularnie pojawia się w rozgrywkach ligowych, zbierając cenne doświadczenie na krajowej arenie.

Obok niego w zespole znalazł się również Marian Ivanitski, który występuje w kategorii do 90 kilogramów. To kolejny zawodnik, na którego liczą działacze i sztab szkoleniowy Golden Team, budując skład zdolny do rywalizacji z czołowymi drużynami ligi.

Nowosądecki klub przystępuje do sezonu z ambitnymi planami. Po pierwszym roku od reaktywacji ligi zespół chce poprawić swoje wyniki i włączyć się do walki o czołowe miejsca w tabeli. Zadanie nie będzie jednak łatwe – Concordia Knurów, środowy rywal Golden Team, uznawana jest za jednego z kandydatów do medali, a nawet walki o mistrzowski tytuł.

Spotkanie zapowiada się więc jako wymagający sprawdzian dla obu drużyn, a jednocześnie okazja dla zawodników z Buska-Zdroju do zaprezentowania swoich umiejętności na ligowym ringu.

Zapraszamy do oglądania walk na antenie TVP Sport. 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2026-08-29, godz: 12:00

    AKS 1947 Busko-Zdrój zagra z Koroną II Kielce. W sobotę wyjazdowy mecz 3. ligi

    Przed piłkarzami AKS 1947 Busko-Zdrój kolejne ligowe wyzwanie. W sobotę, 29 sierpnia, buszczanie pojadą do Kielc, gdzie zmierzą się z rezerwami Korony. Początek spotkania 6. kolejki Betclic 3. Ligi zaplanowano na godz. 12.00.



    Wróć do góry