swietokrzyskie.info

Piątek, 17 kwietnia 2026, Do końca roku 258 dni Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Wiadomosci

Buscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 44-latek trafi do więzienia

Dodane: Marta Data: 2026-03-12 13:07:07 (czytane: 7012)  Wersja do druku

Ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości nie zawsze trwa długo. Przekonał się o tym 44-letni mieszkaniec Krakowa, który przez kilka miesięcy unikał kontaktu z organami ścigania. Mężczyzna został zatrzymany przez buskich policjantów.

Do zatrzymania doszło wczoraj na terenie Krakowa. Buscy kryminalni namierzyli 44-latka, który od listopada ubiegłego roku pozostawał w ukryciu i był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia łączną karę ponad roku pozbawienia wolności.

Wyrok został orzeczony za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenie przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Po zatrzymaniu 44-latek został przewieziony do Buska-Zdroju.

Noc spędził w celi miejscowej komendy. Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie rozpocznie odbywanie zasądzonej kary.

Policjanci podkreślają, że to kolejny przykład pokazujący, iż unikanie odpowiedzialności karnej jest jedynie chwilowe, a osoby poszukiwane prędzej czy później trafiają w ręce funkcjonariuszy.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Ktoś (2026-03-12 15:03:11)

Mieszkaniec Krakowa, zatrzymany przez buskich policjantów w Krakowie ,przywieziony do Buska,coś to takie dziwne.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2026-04-24, godz:

    'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

    Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.



    Wróć do góry