swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 02 marca 2026, Do końca roku 304 dni Imieniny: Halszki, Heleny, Karola

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Forest Żabiec zwycięzcą memoriału. Ponad 28 tysięcy złotych na leczenie Igorka (foto)

Dodane: Marta Data: 2026-02-08 17:48:24 (czytane: 3981)  Wersja do druku

Forest Żabiec zwyciężył V Memoriał Szymona Kowala w Futsalu, który przez cały dzień rozgrywany był w Busku-Zdroju. Turniej zgromadził 25 drużyn rywalizujących równolegle na dwóch halach sportowych - przy ulicy Kusocińskiego oraz w Zbludowicach.

Zobacz  

Wydarzenie od wczesnych godzin porannych przyciągało zawodników, kibiców i sympatyków piłki halowej, oferując intensywne sportowe emocje od fazy grupowej aż po decydujące mecze pucharowe. Zespoły walczyły o awans do kolejnych rund, a poziom rywalizacji stał na wysokim i wyrównanym poziomie.

Zobacz

Memoriał miał nie tylko sportowy, ale również symboliczny i charytatywny charakter. Turniej poświęcony był pamięci Szymona Kowala, dla którego futsal był jedną z największych pasji. Ważnym elementem wydarzenia była zbiórka oraz licytacje na rzecz Igorka Kręcisza. Dzięki zaangażowaniu uczestników i kibiców udało się zebrać imponującą kwotę 28 400 złotych na leczenie chłopca.

Kulminacją dnia był finałowy mecz, w którym najlepiej zaprezentowała się drużyna Forest Żabiec, sięgając po zwycięstwo w piątej edycji memoriału.

Zobacz

V Memoriał Szymona Kowala po raz kolejny pokazał, że sport w Busku-Zdroju potrafi łączyć rywalizację z solidarnością i realną pomocą potrzebującym, a pamięć o młodym pasjonacie futbolu pozostaje żywa wśród lokalnej społeczności.

Zapraszamy na fotorelację w galerii  pod artykułem. Inne zdjęcia na naszym Facebooku.

Zdjęcia Krzysztof Kuza. Podobają ci się zdjęcia? Postaw autorowi wirtualna kawę pod linkiem   https://buycoffee.to/fotorelacjoner  

Zobacz

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat




    Wróć do góry