swietokrzyskie.info

Niedziela, 30 sierpnia 2026, Do końca roku 123 dni Imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego

Wiadomosci

Jak dbać o tarczycę na co dzień? Spotkanie z cyklu Dobrosfera

Dodane: Marta Data: 2026-01-09 09:56:57 (czytane: 5140)  Wersja do druku

Choć waży zaledwie kilkanaście gramów, jej wpływ na funkcjonowanie całego organizmu jest ogromny. Tarczyca odpowiada za energię, samopoczucie i metabolizm, dlatego coraz częściej staje się tematem rozmów o zdrowiu. Właśnie jej poświęcone będzie kolejne spotkanie z cyklu Dobrosfera, które odbędzie się w Busku-Zdroju.

Zobacz

We wtorek, 13 stycznia 2026 roku, o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej na osiedlu Orła Białego 17 zaplanowano otwarte spotkanie pod hasłem „Mały gruczoł, wielka sprawa! Zadbaj o tarczycę z Dobrosferą”. W kameralnej atmosferze, przy herbacie, uczestnicy będą mogli porozmawiać o tym, jak w prosty i praktyczny sposób wspierać zdrowie tarczycy na co dzień.

Prelegentką wydarzenia będzie mgr Beata Śleszyńska - pedagog, promotor zdrowia oraz doradca żywieniowy. Podczas spotkania omówi ona, w jaki sposób dieta i styl życia wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, a także odpowie na pytania uczestników i podzieli się wskazówkami możliwymi do zastosowania bez nadmiernego stresu i skomplikowanych zaleceń.

Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych profilaktyką zdrowotną i świadomą troską o własne samopoczucie. Wstęp na spotkanie jest wolny, a udział w nim może być pierwszym krokiem do wprowadzenia korzystnych zmian, które z czasem przynoszą realne efekty dla zdrowia.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-08-29, godz: 12:00

AKS 1947 Busko-Zdrój zagra z Koroną II Kielce. W sobotę wyjazdowy mecz 3. ligi

Przed piłkarzami AKS 1947 Busko-Zdrój kolejne ligowe wyzwanie. W sobotę, 29 sierpnia, buszczanie pojadą do Kielc, gdzie zmierzą się z rezerwami Korony. Początek spotkania 6. kolejki Betclic 3. Ligi zaplanowano na godz. 12.00.




Wróć do góry