swietokrzyskie.info


Sobota, 18 kwietnia 2026, Do końca roku 257 dni Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Wiadomosci

Październikowe warsztaty w Parku Edukacyjnym 'Akademia Bajki' w Pacanowie

Dodane: Marta Data: 2025-10-10 09:21:35 (czytane: 4287)  Wersja do druku

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie przygotowało jesienną ofertę kreatywnych zajęć dla najmłodszych. W październiku w Parku Edukacyjnym 'Akademia Bajki' odbędą się dwa cykle warsztatów: 'Ekoludki' oraz 'Co w trawie piszczy?', które pozwolą dzieciom odkrywać świat przyrody w atrakcyjny i angażujący sposób.

 Zobacz

Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocyjnego pakietu łączącego warsztaty z wizytą w Parku Edukacyjnym – bilet w cenie 21 zł za osobę obejmuje udział w jednym z zajęć oraz zwiedzanie.

Terminy warsztatów:

Ekoludki:

  • 11–12 października – godz. 11:00 i 14:00
  • 18 października – godz. 9:00 i 15:00


Co w trawie piszczy?:

  • 19, 25–26 października – godz. 11:00 i 14:00

Dodatkowo w dniach 11, 12, 19, 25 i 26 października uczestnicy będą mogli zakupić bilet do Groty Solnej dostępnej w kasie Parku Bajki.

Organizatorzy zachęcają do udziału w warsztatach, które łączą zabawę z nauką i inspirują do poznawania świata natury.
Szczegóły dostępne są na stronie: KLIKNIJ

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.



Wróć do góry