swietokrzyskie.info


Sobota, 18 kwietnia 2026, Do końca roku 257 dni Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Usiłowanie zabójstwa w Suchowoli. Policja poszukuje sprawcy

Dodane: Marta Data: 2025-09-23 15:44:47 (czytane: 19652)  Wersja do druku

Prokuratura Okręgowa w Kielcach zamieściła komunikat w sprawie zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek, 22 września 2025 roku, w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Suchowola pod Staszowem.

63-letni mężczyzna zaatakował swoją 52-letnią żonę, zadając jej liczne ciosy z zamiarem pozbawienia życia. Kobieta straciła przytomność, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i Policję. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast funkcjonariusze podjęli pościg za napastnikiem. W działania poszukiwawcze zaangażowana została również straż pożarna.

Tego samego dnia, 22 września, na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny, podczas których zabezpieczono przedmioty wstępnie zidentyfikowane jako narzędzia użyte do ataku.

Prokuratura poinformowała, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako usiłowanie zabójstwa. Trwa ustalanie pełnego zakresu obrażeń kobiety i gromadzenie dokumentacji medycznej. W najbliższym czasie prokurator ma wydać postanowienie o przedstawieniu zarzutu ustalonemu podejrzanemu. Jeśli mężczyzna nie zostanie zatrzymany, planowane jest wystawienie za nim listu gończego.

Źródło:  Prokuratura Okręgowa w Kielcach


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.



Wróć do góry