swietokrzyskie.info

Wtorek, 09 września 2025, Do końca roku 113 dni Imieniny: Aldony, Jakuba, Sergiusza

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

23. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS w Busku-Zdroju

Dodane: Marta Data: 2025-04-28 11:45:18 (czytane: 3101)  Wersja do druku

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na projekcje w ramach 23. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. To wydarzenie, organizowane przez Helsińską Fundację Praw Człowieka, prezentuje filmy dokumentalne, w których zaangażowanie na rzecz praw jednostki łączy się ze sztuką filmową.

Ideą Festiwalu Filmowego Watch Docs organizowanego przez Helsińska Fundacja Praw Człowieka jest przybliżenie odbiorcom problemów łamania praw człowieka we współczesnym świecie. Twórcy nie stronią od tematów trudnych, związanych z trwającymi wojnami, homofobią, neonazizmem czy łamaniem demokratycznych praw.

Zapraszamy państwa na 23. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS!

Zobacz


W ramach festiwalu w Busku-Zdroju zaplanowano następujące projekcje w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej:
  • 5 maja, godz. 16.30 – Pegasus. Szpieg w moim telefonie (52 min)
  • 7 maja, godz. 16.30 – Oszukane (18 min)
  • 7 maja, godz. 17.00 – Rozmowy z granicy (30 min)
  • 12 maja, godz. 16.30 – Antidotum (89 min)
  • 14 maja, godz. 11.30 – Być jak Mikołaj (57 min) – pokaz dla młodzieży

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Festiwal odbywa się także w innych miejscowościach województwa świętokrzyskiego: w Busku-Zdroju (również w I LO im. Tadeusza Kościuszki), Chmielniku, Pińczowie, Opatowcu, Pacanowie, Solcu-Zdroju, Nowym Korczynie oraz Wiślicy. Wydarzenie trwa od 28 kwietnia do 16 maja 2025 roku.

Zobacz

Zapraszamy na seanse filmowe w ramach 23. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS .

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

tadek (2025-04-28 13:47:57)

Moze nakrecili by film o korupcji w unii europejskiej. To by bylo ciekawe!!!!

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2025-09-21, godz: 15:00

    Wrzesień z Buską Orkiestrą Zdrojową

    Buska Orkiestra Zdrojowa pod kierownictwem artystycznym Pawła Korepty zaprasza melomanów na dwa wyjątkowe koncerty, które odbędą się we wrześniu  2025 roku w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.



    Wróć do góry