swietokrzyskie.info

Niedziela, 30 sierpnia 2026, Do końca roku 123 dni Imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego

Wiadomosci

Nowi zawodnicy w AKS 1947 Busko-Zdrój

Dodane: Marta Data: 2025-02-24 12:04:16 (czytane: 7371)  Wersja do druku

AKS 1947 Busko-Zdrój wzmocnił skład przed nadchodzącą rundą, pozyskując dwóch nowych zawodników – Xaviego Grzybowskiego i Piotra Wiatra.

Zobacz

Xavi Grzybowski to 19-letni pomocnik, który dołączył do drużyny na zasadzie transferu definitywnego z FKS Stal Mielec. Występował tam w rezerwach na poziomie IV ligi. Może grać zarówno jako skrzydłowy, jak i ofensywny pomocnik. Piłkarskie początki miał w Soccer Shop Window w Londynie, a następnie w Marcelona Football Academy Londyn. Ma rodzinne związki z regionem – jego mama pochodzi z Buska-Zdroju.

Zobacz

Drugim wzmocnieniem jest Piotr Wiatr, 17-letni zawodnik, który zasilił zespół na zasadzie wypożyczenia z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Może występować zarówno na prawej pomocy, jak i prawej obronie.

Nowym graczom życzymy udanych występów w barwach AKS 1947 Busko-Zdrój.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

Łukasz Szumilas (2025-02-25 05:30:52)

Witam serdecznie!
Kiełbasa, browary i inne towary ja Tobie Narodzie Kochany dam tylko mnie wybierz na Prezydenta RP:) Pozdrawiam z drogi do PKW dziś rejestrujemy KWW Młoda Polska SZUMILAS PREZYDENT RP 2025****

Busko (2025-02-24 17:44:35)

Bez urazy, to nie licząc wzmocnienia

Nasz patronat

Data: 2026-08-29, godz: 12:00

AKS 1947 Busko-Zdrój zagra z Koroną II Kielce. W sobotę wyjazdowy mecz 3. ligi

Przed piłkarzami AKS 1947 Busko-Zdrój kolejne ligowe wyzwanie. W sobotę, 29 sierpnia, buszczanie pojadą do Kielc, gdzie zmierzą się z rezerwami Korony. Początek spotkania 6. kolejki Betclic 3. Ligi zaplanowano na godz. 12.00.



Wróć do góry