swietokrzyskie.info

Sobota, 18 kwietnia 2026, Do końca roku 257 dni Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Trwa VI Młodzieżowy Festiwal Sportów Miejskich w Busku-Zdroju (foto)

Dodane: Marta Data: 2025-05-31 14:10:33 (czytane: 17271)  Wersja do druku

Skatepark przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju tętni dziś energią młodych uczestników VI Młodzieżowego Festiwalu Sportów Miejskich. Wydarzenie, które co roku przyciąga pasjonatów miejskich aktywności, ponownie staje się miejscem pełnym ruchu, adrenaliny i dobrej zabawy.

Uczestnicy mają okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jazdy na deskorolce, hulajnodze, rolkach oraz BMX. Program obejmuje także pokazy instruktorów, warsztaty break dance, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz widowiskowe konkursy „Best Trick” dla najbardziej zaawansowanych.

Zobacz

Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży od 6. roku życia. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a udział możliwy jest po wcześniejszej rejestracji.

Program Festiwalu:

  • 12:00–13:00 – Oficjalne otwarcie, wspólna rozgrzewka, zajęcia z rolek i hulajnogi, warsztaty z pierwszej pomocy oraz break dance
  • 13:00–14:00 – Zajęcia z deskorolki i BMX
  • 14:00–15:00 – Zajęcia z rolek i hulajnogi oraz warsztaty break dance
  • 15:00–16:00 – Zajęcia z deskorolki i BMX
  • 16:00–17:00 – Pokazy instruktorów oraz luźna jazda
  • 17:00–17:30 – Konkurs Best Trick: rolki i hulajnoga
  • 17:30–18:00 – Konkurs Best Trick: deskorolka i BMX
  • 18:00 – Zakończenie wydarzenia i wspólne zdjęcie

Zobacz

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu do wspólnego świętowania sportów miejskich. To doskonała okazja, by spróbować czegoś nowego, zdobyć doświadczenie i spędzić czas w gronie rówieśników, dzieląc sportową pasję i pozytywną energię.

Więcej zdjęć w galerii pod artykułem. 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

LPG (2025-06-01 08:59:45)

My chcemy wiedzieć , którą stacje Lpg w Busku honoruje Pan Krzysztof Kuza ?

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.



Wróć do góry