swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kolejny salon nielegalnych gier hazardowych zlikwidowany

Dodane: Marta Data: 2022-05-14 10:24:08 (czytane: 11750)  Wersja do druku

Buscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach skontrolowali salon nielegalnych gier hazardowych. Punkt gier zlokalizowany był w centrum Buska-Zdroju. Podczas wspólnych działań zabezpieczono dwa nielegalne terminale do gier hazardowych.

Wspólną kontrolę przeprowadzili wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego buskiej komendy oraz funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach.

Mundurowi skontrolowali lokal przeznaczony do gier hazardowych zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju. W pomieszczeniu ujawnili dwa urządzenia do gier hazardowych. Podczas kontroli wewnątrz przebywały 3 osoby, które zostały przesłuchane przez policjantów. Pieniądze znajdujące się w lokalu w kwocie 800 złotych wraz z urządzeniami do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze Delegatury Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. 

Zobacz

Zgodnie z obowiązującym prawem, organizatorowi gier grozi wysoka kara pieniężna lub nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry