swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Międzywojewódzka Liga Juniorów

Dodane: Marta Data: 2022-04-22 10:30:29 (czytane: 12127)  Wersja do druku

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godz. 17:30 w Ostrowcu Św. rozegrany zostanie pięściarski mecz Świętokrzyskie - Lubelskie w ramach Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów. Jest to tegoroczny projekt, który zakłada rywalizację najlepszych juniorów z województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego w boksie.

Do tej pory odbyły się dwie kolejki, w których zwyciężyły województwa lubelskie i podkarpackie, więc tym razem czas na świętokrzyskie!

Zobacz

W sobotę w reprezentacji województwa świętokrzyskiego wystąpi aż trzech zawodników z BMUKS "Ring" Busko-Zdrój:

Wiktor Skiba - 86 kg
Bartłomiej Rasiński - 64kg
Miłosz Żurek - 60 Kg

Zobacz

Trzymamy kciuki za naszych pięściarzy!

Jest nam miło poinformować o tym, że wychowanek i wieloletni reprezentant Klubu "Ring" Kamil Lamczyk założył własną sekcję bokserską w Głogowie Małopolskim. Kamil przeprowadził się do Głogowa już kilka lat temu gdzie pracuje i trenuje a teraz jeszcze wychowuje kolejnych adeptów sztuki bokserskiej.

Jest to niemały powód do dumy dla trenerów i działaczy Klubu "Ring", którzy od 15 lat działalności kształtują i wychowują pokolenie młodych sportowców. W maju tego roku Kamil Lamczyk po raz pierwszy będzie pełnić rolę organizatora gali bokserskiej, na której oczywiście zawalczą reprezentanci "Ringu".

 Zobacz

Gratulujemy!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Lolek (2022-04-23 07:25:02)

Życzymy sukcesów zarówno w Ostrowcu jak również w Głogowie u naszego zawsze Kamilka on swój klub poprowadzi do zwycięstw. Buscy zawodnicy i kibice są z Tobą i zawsze z Tobą .

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry