swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Szukaj, Wybieraj, Rezerwuj!

Dodane: Marta Data: 2022-04-05 15:16:37 (czytane: 10901)  Wersja do druku

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza do zapoznania się z katalogiem on-line. Na stronie biblioteki mogą Państwo skorzystać z katalogu bibliotecznego on - line w programie bibliotecznym MAK+. Ułatwi to odnalezienie potrzebnej pozycji książkowej w szybki i bardzo wygodny sposób, bez wychodzenia z domu.

Opcja rezerwacji sprawi, że książka będzie czekać w bibliotece do odbioru. Do złożenia rezerwacji niezbędne jest zarejestrowanie i zalogowanie na stronie szukamksiążki.pl

Za pomocą strony http://xn--szukamksiki-4kb16m.pl/ mogą Państwo wyszukać wśród naszych zbiorów potrzebne książki, prasę lub gry planszowe, audiobooki i filmy. Zbiory naszej biblioteki to: 84700 książek, 899 audiobooków, 3240 czasopism, 77 gier planszowych oraz 1200 filmów.

Katalog on – line dotyczy biblioteki głównej oraz filii bibliotecznych w Szańcu, Kołaczkowicach, Dobrowodzie.

Możemy wyszukiwać za pomocą tytułu, autora lub wyszukiwania zaawansowanego dotyczącego hasła przedmiotowego, gatunku, słowa kluczowego, ISBN oraz roku wydania.

Polecamy korzystanie z katalogu on – line, który zdecydowanie ułatwi dotarcie do potrzebnych zbiorów.


/MGBP/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry