swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Konkurs o bezpieczeństwie zimą

Dodane: Marta Data: 2021-12-17 13:24:48 (czytane: 22613)  Wersja do druku

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w I Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Zimowy czas- bezpieczny czas".

Konkurs trwa od 10 grudnia 2021 roku do 30 stycznia 2022 roku. Jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego, zajmujących się nieprofesjonalnie fotografią.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie maksymalnie jednej pracy w dowolnie wybranej technice. Prace plastyczne należy przesyłać do 30 stycznia 2022 roku do godziny 12 z dopiskiem „Zimowy czas – bezpieczny czas” na adres: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25–033 Kielce.

Zobacz

Prace fotograficzne w formacie jpg o wymiarach minimalnie 1200 x 1600 pikseli i maksymalnie w plikach nieprzekraczających 2 MB należy nadsyłać na adres: artystyczny@wdk-kielce.pl w formie załączników do listu elektronicznego, z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny Zimowy czas – bezpieczny czas”.

Zainteresowanym udziałem w konkursie wszelkich informacji udzielają:
• Bernadetta Kobyłecka – instruktor Działu Edukacji Artystycznej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, nr tel.: 41 36 55 142; e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl
• Małgorzata Sałapa-Bazak z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, nr tel.: 41 349 23 38; e-mail: prewencja@ki.policja.gov.pl

Źródło: swietokrzyskie.pro

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry