Dodane: Marta Data: 2021-11-26 12:00:00 (czytane: 11872) 
Dresy słyną z wygody i komfortu. Zazwyczaj są wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, który świetnie układa się na sylwetce każdego typu, oraz który nie krępuje ruchów.
Przez ponad rok pracy zdalnej, wszyscy przestawili się ze sztywnych, biurowych stylizacji na te bardziej swobodne, domowe. Ciężko teraz wrócić do poprzedniej rzeczywistości! Na szczęście obecne trendy odpowiadają współczesnym potrzebom, do łask wracają wygodne bawełniane komplety dresowe, które za pomocą odpowiednich dodatków można dopasować do niemal każdej okazji. Czy są rzeczy, których z dresami nosić się nie powinno?
Jeśli planujemy elegancką stylizację z kompletem dresowym, uzupełnioną butami na wysokim obcasie i biżuterią, nie powinnyśmy sięgać po bluzy dresowe z kapturem. Bardzo mocno podkreślają one sportowy charakter stylizacji, który ciężko przełamać eleganckimi dodatkami. Poza tym kaptur, nawet nie nałożony na głowę, może targać włosy, a przecież chcąc wyglądać gustownie i klasycznie nikt nie chciałby mieć potarganej fryzury!
Nie każde buty będą dobrze wyglądały z kompletem dresowym. Sportowe buty są wręcz do dresów stworzone, eleganckie szpilki świetnie wyglądają na zasadzie kontrastu, lecz buty takie jak balerinki, espadryle, odkryte sandałki to nie najlepszy pomysł. Oczywiście, moda nie posiada żadnych pisanych granic i jeśli czujesz, że taka stylizacja Ci się podoba - nic nie stoi na przeszkodzie temu, by ją stworzyć i nosić z dumą! Jednak warto zauważyć i podkreślić, że żadna z osób posiadających wpływ na modę nie zaproponowała takiego połączenia, więc widocznie coś jest na rzeczy. Nic nie jest powiedziane raz na zawsze, możliwe, że za kilka sezonów wszystko się zmieni!
Komplet dresowy z założenia ma być maksymalnie komfortowy i przyjemny dla ciała, lecz nie powinien też być kilka rozmiarów za duży. Owszem, dresowa, oversize’owa bluza może dobrze wyglądać, lecz spodnie, które przy kilku krokach będą się zsuwać nie będą ani dobrze wyglądać, ani ich noszenie nie będzie przyjemne.
Współczesne trendy zmieniają się bardzo szybko i to co jest niemodne dziś, za kilka sezonów może być największym hitem. Modą należy się bawić i eksperymentować po swojemu. Ważne, by pamiętać o tym, że nie każdy strój nadaje się na każdą okazję. Welurowy lub koronkowy dres średnio sprawdzi się na siłowni, zaś dzianinowy z kolorową aplikacją nie będzie najlepszym rozwiązaniem do pracy w biurze. W takich sytuacjach nawet najlepiej dobrane dodatki nie pomogą naprawić modowego błędu!
/Artykuł zewnętrzny/
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Sezon motocyklowy 2026 na Ponidziu rozpoczęty! (nowe foto)
IX Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie: Parada motocykli i koncert THE STICKS
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
Paszport dla dziecka? Wniosek w mObywatelu. Formalności jeszcze nigdy nie były tak proste
SFD rozwija sieć influencerów - 1000 twórców w Europie
83 lat temu w getcie warszawskim wybuchło powstanie
Kolej do Buska-Zdroju coraz bliżej. Samorządy mówią jednym głosem (foto)
1,5% DLA HOSPICJUM W BUSKU-ZDROJU
Strażacy ćwiczyli w terenie. Jak wyglądały działania 'Obozowisko 2026'? (foto)
ZUS informuje: zmiany w obszarze zwolnień od pracy oraz orzecznictwie lekarskim
13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Połańca!
Świętokrzyski Festiwal Smaków w Tokarni. Dwa dni kulinarnych i folklorystycznych atrakcji
XVII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdroju
Stało się niemożliwe. 251 milionów, Rekord i prawdziwa fala dobra (video)
Balony znów nad Pińczowem. Znamy termin wydarzenia w 2026 roku
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'
Kulturalny maraton na Ponidziu. Setki wydarzeń do końca 2026 roku
Bajkowy Korowód w Pacanowie. Konkurs z nagrodami dla uczestników
Dzień Kobiet na kieleckim deptaku. Jarmark Wiosenny i koncert Norbiego
Kruche piękno porcelany. Wyjątkowa wystawa otwarta w Pińczowie (foto/video)
Koziołek Matołek wyrusza do Indii. Konkurs komiksowy dla młodych twórców
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
Włodzimierz Badurak rezygnuje z funkcji burmistrza Pińczowa
Ekrem Imamoglu laureatem Nagrody im. Prezydenta Pawła Adamowicza
Podsumowanie programu 'Bezpieczny Senior - Świadomy Senior' w Pińczowie
W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.