swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Włamanie do Centrum Okulistycznego Waligóra

Dodane: Marta Data: 2021-11-10 12:35:41 (czytane: 22522)  Wersja do druku

W środę, 10 listopada około 1:00 w nocy nieznani sprawcy dokonali włamania do Gabinetu Lekarskiego - Centrum Okulistyczne Waligóra, przy ulicy Batorego 4 w Busku-Zdroju.

W trakcie włamania sprawcy za pomocą kraty od kanalizacji uszkodzili szklaną, antywłamaniową szybę. Skradziono sprzęt specjalistyczny ANGIO OCT do badania siatkówki i nerwu wzrokowego oraz aparat do mierzenia ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Nie jest to pierwsze tego rodzaju włamanie do gabinetu okulistycznego na terenie województwa świętokrzyskiego.

Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje proszony jest o kontakt z Gabinetem Okulistycznym - Waligóra, przy ul. Batorego 4 lub z Komendą Powiatową Policji w Busku-Zdroju.

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

Bob (2021-11-15 21:00:23)

To mógł być Wyrwidąb, stary kolega z lat minionych...

Proszę państwa (2021-11-14 18:57:34)

To jest właśnie popis złodziejskiego fachu - Jak dawniej > Szanujący się złodziej za punkt honoru stawiał sobie wartość ,że okradnie on bogatszego od siebie. Czekamy na inne takie nowości

papa (2021-11-14 13:56:21)

To tylko sprzęt, na bidnego nie trafilo

(2021-11-11 12:18:20)

Tak jak w Warszawie prowokuje kostka brukowa, tak w Busku kraty w jezdni.

(2021-11-11 10:33:43)

Ciekawe czy byli ubezpieczeni ?

jula (2021-11-11 09:08:30)

Będzie okazja kupić lepszy model sprzętu ....

(2021-11-10 19:46:36)

i pseudo grupa ochrony gt :O

Jurek (2021-11-10 16:22:41)

Nie piszcie bzdur tylko pomyslcie bo Wasza mama czy tata albo Wy mozecie potrzebowac wizyty u Pani doktor , pomyslcie i dzwoncie to sprzet ktory leczy nas .

Arsen Lupin (2021-11-10 15:40:02)

Cyniu i Asik?

(2021-11-10 15:01:28)

Dziwne ze nikt z pobliza nie slyszal,przeciez tam obok mieszkaja ludzie.

Halo Szpicbródka (2021-11-10 13:41:52)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry