swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Dominika Pawełczyk broni barw Polski na Mistrzostwach Europy

Dodane: Marta Data: 2021-07-12 14:33:44 (czytane: 15808)  Wersja do druku

W Łodzi, po zakończeniu ogólnopolskiego turnieju bilardowego, trener kadry Narodowej ogłosił skład kadry Polski Juniorek i Juniorów na rok 2021/2022, w której znalazła się zawodniczka UKS "Miłek Wiślica" Dominika Pawełczyk.

Z grona kadry trener wyselekcjonował wąski skład zawodników, reprezentantów Polski Juniorów, którzy będą bronić barw Polski na Mistrzostwach Europy w Słowenii w dniach 1-8 sierpnia 2021r.

Zobacz

Do reprezentacji Polski została mianowana 5- krotna Mistrzyni Polski Juniorek i wice- mistrzyni Polski Kobiet Dominika Pawełczyk. Zawodniczka na ME zagra trzy gry indywidualnie oraz wystąpi w grze drużynowej.

Nominacja Dominiki na ME to efekt znakomitych wyników uzyskanych na Mistrzostwach Polski Juniorek i Kobiet oraz bardzo wysokich pozycji w rankingach Polski Juniorów i Kobiet.

Zobacz

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe Dominika składa, Staroście Buskiemu Panu Jerzemu Kolarzowi, Burmistrzowi Miasta i Gminy Wiślica Panu Jarosławowi Jaworskiemu, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Busku-Zdroju Pani Annie Karwat.

Zobacz

Prezes Klubu UKS Miłek Wiślica
Szczepan Sekuła

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów i wyników!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

fan-ki (2021-07-13 12:46:46)

brawa i gratulacje dla Dominiki!!! Marzenia się spełniają!!!

klemens (2021-07-12 23:37:39)

Gratulacje dla Pana Szczepana Sekuły - niezwykle skromnego człowieka z niezwykle wysokimi osiągnięciami trenerskimi.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry