swietokrzyskie.info

Wtorek, 27 lipca 2021, Do końca roku 157 dni Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Wiadomosci

Sklep AXER zaprasza do nowej siedziby!

Dodane: Marta Data: 2021-06-14 13:44:28 (czytane: 2247)  Wersja do druku

Od czerwca Sklep AXER zaprasza Klientów pod nowym adresem. Sklep został przeniesiony z ul.Partyzantów 14 na ul.Wincentego Witosa 12 w Busku-Zdroju. Przed sklepem duży, wygodny parking!

Sklep AXER istnieje od 27 lat w ofercie posiada bardzo duży wybór nawigacji, zestawów CB, radioodtwarzaczy samochodowych, wzmacniaczy głośników, subwooferów, zestawów
montażowych. 

 Zobacz

Sklep znajduje się przy ulicy Witosa 12 w Busku-Zdroju za PICBURGEREM  w kierunku DINO.

Zobacz

 Zobacz

W ofercie sklepu: zestawy antenowe do odbioru telewizji naziemnej DVBT MUX8 i satelitarnej, konwertery, multiswitche, kable koncentryczne, wtyki, uchwyty do anten i do telewizorów.

W sklepie są również dostępne: zestawy nagłośnieniowe mikrofony bezprzewodowe i kablowe, kable audio, wtyki, statywy, uchwyty do telefonu, ładowarki, kable usb, przetwornice samochodowe  z 12/240 24/240,  rejestratory jazdy, kamery cofania, zamki centralne alarmy. W ofercie komunikator yanosik.

Zobacz

Proponujemy usługę montażu  zakupionych zestawów. W ofercie posiadamy telefony stacjonarne i komórkowe, radia tranzystorowe oraz radia z systemem dab plus i internetowe mini wieże oraz głośniki BT i słuchawki kablowe i  bluetooth.

 Zobacz

Zapraszamy!  Przed sklepem duży, wygodny parking.  

Sklep radiowy AXER

ul.Wincentego Witosa 12

28-100 Busko-Zdrój

tel.  501 568 559

https://www.facebook.com/axer.busko

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2021-07-16, godz:

Koncerty Buskiej Orkiestry Zdrojowej

Lipiec w Busku-Zdroju będzie rozbrzmiewał koncertami Buskiej Orkiestry Zdrojowej pod kierownictwem artystycznym Pawła Korepty. Zapraszamy na buskie lato pełne muzyki.Wróć do góry