swietokrzyskie.info

Sobota, 08 maja 2021, Do końca roku 237 dni Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława

Wiadomosci

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy

Dodane: Marta Data: 2021-05-04 10:55:52 (czytane: 2193)  Wersja do druku

W budynku Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, 29 kwietnia odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość odbyła się zgodnie z wymogami sanitarnymi.

W uroczystości udział wzięli przyszli przełożeni policjantów. Po wypowiedzeniu słów roty na sztandar miejscowej jednostki, szef buskich policjantów wręczył nowo przyjętym legitymacje. W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Busku-Zdroju podinsp. Marcin Chatys złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i podkreślił, że służba, którą wybrali jest trudna i wymaga wielu poświęceń. Zaznaczył także, że nie ma większej wartości niż pomoc drugiemu człowiekowi.

Zobacz

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obowiązujące obostrzenia sanitarne, przebieg ślubowania miał  skromniejszy charakter. Uroczystość odbyła się bez zaproszonych  gości, w jednostkach, do których nowi funkcjonariusze zostali przydzieleni. Po zakończeniu kursu podstawowego, policjanci rozpoczną swoją służbę w Komisariacie  Policji w Stopnicy.

Zobacz

Opr. MZ


Źródło: KPP w Busku – Zdroju

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

Ojczyzna i Prawo... (2021-05-04 19:58:39)

nic dodać, nic ująć; polecam wszystkim piszącym i mówiącym o prawie książkę prof. Franciszka Ryszki pt. Państwo Stanu Wyjątkowego, a potem porównać obie demokracje i wyciągnąć wnioski (jeżeli suweren jest w stanie przeczytać tekst ze zrozumieniem.

Dominika (2021-05-04 19:02:53)

Bardzo dobrze.Kurdupel z Żoliborza czeka na nowe nabory.

(2021-05-04 14:54:31)

Tylko żeby byli policjantami którzy strzegą bezpieczeństwa obywateli i służyli rada a nie nastawieni przez szefa do wypisywania mandatów.Niektorzy policjanci to minęli się z powołaniem!

Kkkppp (2021-05-04 11:39:33)

Zazdro... Wymarzony zawód z dzieciństwa, to mi się zachciało później bycie nauczycielem ehhhh

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2021-05-08, godz: 16.00

  HLB Buskowianka zagra z SMS III ZPRP Kielce

  Zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej do oglądania transmisji LIVE ze spotkania  w ramach II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. HLB Buskowianka zagra z SMS III ZPRP Kielce. Mecz odbędzie się 8 maja 2021 roku o godzinie 16.00.
  Wróć do góry