swietokrzyskie.info

Niedziela, 16 maja 2021, Do końca roku 229 dni Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Pocztówka do Wojtka Belona

Dodane: Marta Data: 2021-04-13 15:17:39 (czytane: 3164)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury przedstawia nowy pomysł - "Napiszcie pocztówkę do Wojtka Belona polskiego pieśniarza, poety, kompozytora. Wykonawcy piosenki poetyckiej i studenckiej".

Napiszcie, co u was, czy wydarzyło się u was ważnego, zabawnego, interesującego, za czym tęsknicie. Możecie inspirować się tekstami Wojtka. Napiszcie i wyślijcie do BSCK mailem. Najlepszą pocztówkę nagrodzimy, opublikujemy, przeczytamy w internecie.

Zobacz

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

Do obrończyni samej siebie (2021-04-16 17:43:26)

Babo! Przeczytaj to, co sama napisałaś. Przeczytaj wolno i ze zrozumieniem. Jeżeli nie widzisz błędów, również w poprawnym składaniu zdania napisanego przez siebie, to nigdy nie publikuj się, nigdzie, w żadnej publicznej wypowiedzi i nie rób obciachu Panu Markowi. Mam wrażenie, że kasa w Biedronce to dla takich "redaktorów" jak Ty, to odpowiednie stanowisko. Dodam jeszcze, do ewentualnej obrończyni z Kielc,(BSCK) niech zajmie się pracą w kierunku dobra dla miasta i promocją Buska- Zdroju, nie tylko promocji włodarza i narkomanii, jaka była w czasie, kiedy to Wojciech starał się coś zrobić dla Buska, ale tak na prawdę przeszkodziło mu to, że był alkoholikiem i narkomanem. Tak, to prawda, Wojtek miał wiele przyjaznych duszy, ale nikt Mu nie pomógł. Dlaczego? Nawet kolega z którym ćpał i mieli wypadek na zakręcie też nic nie pomógł i nie zahamował jego nałogów(obaj byli po wypaleniu skrętów). Jeżeli chcesz to pogadajmy uczciwie i w cztery oczy. Ja jestem gotów do takiej rozmowy.

do kolega (2021-04-16 16:31:02)

czyś ty ksywa łukasz- przyznaj się bądź zaprzecz.

Tak z ciekawości (2021-04-15 20:47:19)

Jakie konkretnie błędy są w cytowanym zdaniu i innych?

do tego poniżej patrzcie go... (2021-04-15 15:58:51)

Powiedz obrońco czy to jest prawidłowo napisane, cyt; napiszcie, co u was,czy wydarzyło się u was......W tym krótkim cytacie są trzy błędy. Obrońco sprawdź ten tekst i oceń jeszcze raz, może to Ty powinieneś /powinnaś/ zostać tym właśnie korektorem. Jeszcze jedno, ja Cię szanuję i zwracam się do Ciebie pisząc dużą literą, a Ty Matole jak się prezentujesz? Czy to jest ta cała Twoja mądrość, raz jeszcze powtórzę Matole?

(2021-04-15 14:27:23)

Patrzcie go "językoznawca zasrany", błędy będzie odnajdywać, może ty pomaluj się białą farbą, to korektorem zostaniesz.

kolega (2021-04-14 20:20:49)

Podajcie nr. tel. do ćpuna, to zadzwonię i zapytam, czy ma skręty do palenia. Jednak jest mi go brak jako człowieka i kolegi. Dziś może by wyszedł z narkomani. Widokówki jednak nie wyślę, ponieważ jest brak adresu, a i błędy w tekście Marty, mnie odpychają.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry